Gyventojų ramybei užtikrinti tą naktį į Panevėžį buvo atsiųsta per 200 vidaus tarnybos karių. Šalies ir teisėsaugos vadovai svarstė, ar nevertėtų Panevėžyje įvesti komendanto valandą. Nusikaltimo tyrimas užsitęsė trejus su puse metų.
Bylos tyrėjai niekada žiniasklaidai dar nebuvo pasakoję, kaip atskleidė tą painų ir apgalvotai suplanuotą nusikaltimą. „Praktiškai, norint ištirti G. Sereikos nužudymą, reikėjo ištirti visus Panevėžio „Tulpinių“ padarytus nusikaltimus, kurie paskui nukeliavo į teismą. Dėl 40 žmonių nužudymo“ , – apibendrino buvęs Generalinės prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo departamento vadovas A. Kliunka.
Buvo tirtos ir versijos, nesietos su darbine prokuroro veikla. Išanalizuoti visi prokuroro pokalbiai telefonu per paskutiniuosius dvejus metus. Nustatyti ir apklausti visi, kurie skambino jam. Ir visi, kuriems jis skambino. Visais trim jo numeriais. Mobiliuoju, darbo, namų. Lygiai taip pat išanalizuoti jo žmonos Jūratės visi paskutiniųjų dvejų metų pokalbiai telefonu. Apklausti visi, su jais abiem per paskutiniuosius dvejus metus bendravę žmonės. Sutuoktiniai per tą laiką vyko į kelias turistines keliones į Tunisą, į Prancūziją. Apklausti visi, kartu su jais vykę. „Ištyrėm visą Gintauto paskutiniųjų dvejų metų gyvenimą. – prisiminimais apie to nužudymo tyrimą dalijosi A. Kliunka. – Jo netarnybinę veiklą. Jo interesus. Jo ryšius ir pažintis.“ Apklausta per 1 000 liudytojų ir įtariamųjų.
Apie visa tai, tik plačiau ir išsamiau – ketvirtadienį 19.10 val. žiūrėkite per LNK žurnalistinių tyrimų cikle „Įvykiai, sukrėtę Lietuvą“ su Egidijumi Knispeliu.