Kad Kauno senamiestyje įsikūrusio „O panda nekanda“ aplinka būtų tokia, kokią įsivaizdavo jos kūrėjai, buvo įdarbinti profesionalūs architektai.
Interjere dominuoja rūdintas plienas ir metalas.
Trys kilometrai grandinių – tiek jų prireikė interjero kūrėjams. Pagal specialų užsakymą gaminti šviestuvai, į kuriuos, norint jos paversti išskirtiniais, šaudykloje paleisti 400 šūvių. Daug dėmesio skirta ir baldams, kurie sukurti būtent konkrečiai vietai.
„Tik motociklai ne visuomet bus baro „svečiai“, nes jais šeimininkai tebevažinėja“, – juokėsi T.Gabrielius.
Vienu iš vakaro akcentų tapo performansas – panda persirengęs vaikinas pagrobė vieną iš baro vadovių ir ją nusinešė į užkulisius, o po kelių akimirkų pagrobtoji grįžo ir patikino – panda iš tiesų nekanda.
Į atsinaujinusio baro įkurtuves Kaune iš Vilniaus atvyko ir aktorius, choreografas Gytis Ivanauskas. „Renkuosi tokias vietas, kur galiu bendrauti. Jose valandą užtrunki, kol su visais pasisveikini. Jautiesi savas, nesuvaržytas, – sakė G.Ivanauskas. – Vieta, kur vyrauja tvarkingas chaosas, man itin artima. Ir aš nesuprantu šiuolaikinio bendravimo, kai visi sulindę į savo telefonus...“
Penktadienį Kaune susirinkusieji į „O panda nekanda“ atidarymo vakarą mėgavosi ne tik bendravimu, bet ir Liudo St.Stereo, Akvilinos ir Justino Jaručio atliekama muzika.