„Kadangi posėdis buvo neviešas, tegaliu pasakyti teismo sprendimą – Mindaugas Mickevičius buvo išteisintas“, – portalui Žmonės.lt sakė teisėjo Valdo Petraičio padėjėja Inga Bagdonavičienė.
Buvusį savo gyvenimo draugą šmeižtu kaltinusi K.Navickaitė šį teismo nuosprendį dar gali skųsti apeliacine tvarka.
„Tokią bylos baigtį nusprendė teisėjas ir, kaip suprantu, Kristina sprendimą dar gali skųsti. Nemanau, kad viskas taip ir baigsis. Bet man sprendimas atrodo logiškas ir teisingas – jokio šmeižto tikrai nebuvo. Apie ją nesakiau nė vieno negražaus žodžio, neskleidžiau melagingos informacijos. Pagrindo sakyti, kad ją apšmeižiau, nebuvo nuo pat pradžių“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Mindaugas.
„Esmė čia ne piniguose. Svarbiausia, kad jai nepavyko įrodyti to, ko iš tiesų nebuvo ir net negalėjo būti, – teigė atlikėjas. – Bylos nagrinėjimas nebuvo viešas, todėl negaliu atskleisti, kas tiksliai Kristinai nuskambėjo kaip šmeižtas.“
Portalas Žmonės.lt primena, kad K.Navickaitė-Tina kaltino savo buvusį gyvenimo partnerį ją apšmeižus ir įžeidus.
Trečiadienį vykęs teismo posėdis buvo uždaras, mat teismas praėjusių metų balandžio 18 dieną patenkino K.Navickaitės-Tinos prašymą jos ir Mindaugo bylą nagrinėti uždaruose posėdžiuose. To ji prašė siekdama išvengti žalos ir apsaugoti asmeninio gyvenimo detales.
Poros konfliktas
Žmonės.lt primena, kad K.Navickaitės-Tinos ir M.Mickevičiaus-Mino konfliktas kilo porai pasukus skirtingais keliais. Šokėja kreipėsi į teismą tvirtindama, kad buvusio mylimojo kalbos apie ją viešojoje erdvėje yra šmeižtas. Teismui ji įteikė televizijos laidų įrašus ir žiniasklaidos publikacijas, kuriose, jos nuomone, M.Mickevičius-Mino apie ją kalba netiesą.
Šokėja, patraukusi buvusį mylimąjį baudžiamojon atsakomybėn, reikalavo, kad M.Mickevičius sumokėtų 70 tūkst. litų ir nutrauktų visas teisines procedūras prieš ją.
Visų pirma teismas mėgino buvusius mylimuosius sutaikyti, tačiau nepavyko: Mino netenkino K.Navickaitės reikalavimai.
Praėjusių metų birželio 5-ąją K.Navickaitė-Tina dainininkui pateikė patikslintus kaltinimus, todėl kaltinamajam buvo skirta laiko pasiruošti gynybai.
Jau kone dvejus metus sprendžiamos baudžiamosios bylos nagrinėjimas nuolat strigo. Procesą stabdė teismo posėdžiuose nesilankančios šalys bei tikslinamos kaltinimų formuluotės.