Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Lietuvos ir Slovėnijos kovoje – Katleris su Kabašinskaite ir Nainys: jam rungtynės buvo ypatingos

Sekmadienio vakarą Vilniaus „Twinsbet“ arenoje įvyko krepšinio dvikova tarp Lietuvos ir Slovėnijos. Tarp ją gyvai stebusių žmonių – ir žinomi veidai.
Žinomi žmonės krepšinio rungtynėse tarp Lietuvos ir Slovėnijos
Žinomi žmonės krepšinio rungtynėse tarp Lietuvos ir Slovėnijos / Skirmantas Lisauskas/ BNS nuotr.

Sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio rinktinė kontrolinėse rungtynėse Vilniuje įveikė Slovėniją rezultatu 92:86.

Šios pergalės liudininkais buvo ir gyvai rungtynes stebėję žinomi žmonės.

Tarp jų – didžėjus, muzikos prodiuseris, laidų vedėjas Jonas Nainys, komikas Mantas Katleris su sužadėtine nuomonės formuotoja Aiste Kabašinskaite ir kiti.

Skirmanto Lisausko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

Jonui Nainiui šios rungtynės buvo ypatingos dar ir dėl to, kad vyko Joninių išvakarėse. Šis faktas arenoje neliko nepastebėtas.

Žmonės.lt primena, kad lietuviai visų rungtynių metu buvo priekyje, pranašumui svyruojant tarp vienženklio ir dviženklio, tačiau ketvirtajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai kiek stabtelėjo.

Likus mažiau nei keturioms minutėms slovėnai sumažino skirtumą iki minimumo, bet persverti rezultato nepajėgė. Lemiamu metu atkutę lietuviai vėl šovė į priekį ir iškovojo pergalę.

Fotogalerija:

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius