Hiphopo koletyvas savo pasirodymu čia sukėlė švilpimo ir juoko bangą – žiūrovai audringai sureagavo vaizdo projekcijoje išvydę Ramūną Karbauskį klouno veidu.
15min netruko pažinti, kad „G&G Sindikatas“ klouno kaukės idėją pasiskolino iš 2017 metų siaubo filmo „It“ („Tas“).
„Mes grupėje esame visi už Lietuvą, patriotai. Ne nacionalistai, tiesiog mūsų šalis mums kaip mama. Geriausia. Esame neabejingi tam, kas vyksta šiuo metu.
Galime visi diskutuoti, bet mūsų vizualizacija atspindi tai, ką mes galvojame apie politinį cirką, kai bandoma manipuliuoti visuomenės nuomone, prisidengiant išgalvota statistika, ar kai rodoma vieno renginio sąmata, o šnekama apie kitą renginį“, – 15min kalbėjo „G&G Sindikato“ narys Kastytis Sarnickas-Kastetas.
TAIP PAT SKAITYKITE: R.Karbauskio nuostabą „Už dainą – tūkstantis eurų“ gesina muzikantai: „Naisių vasara“ mokėjo daugiau
Mes visada norėjome nešti kažkokią žinią
Pasak jo, tai yra bandymas supriešinti Lietuvos žmones. Tačiau svarbiausiu dalyku „G&G Sindikatas“ vis tiek laiko muziką, kuri, kaip sako Kastetas, „niekada nebuvo tik melodija, kuri kažkur įėjo prie vieną ausį, pro kitą išėjo“.
„Mes visada norėjome nešti kažkokią žinią. Ir galbūt esame neteisūs, bet turime šnekėti ir pasakyti, ir mes tą darome jau 20 metų. Džiugu, kad žmonės išgirsta, gal ne visai teisingai interpretuoja, bet svarbiausia – kad mes nebijotume ir galėtume apie tai šnekėti“, – 15min sakė grupės narys Kastetas.
Į penktadienio vakarą vykusį pasirodymą ir projekcijose rodomą savo atvaizdą klouno veidu šeštadienį sureagavo ir pats R.Karbauskis.
Pasak jo, „akivaizdu, jog kai kuriems žmonėms labai trūksta dėmesio ir įvertinimo“. „Todėl jie bando tą trūkumą kompensuoti naudodamiesi mano žinomumu. Man tikrai negaila“, – pasidalinęs provokuojančia savo, kaip klouno, nuotrauka feisbuke rašė jis.
R.Karbauskis žinutėje plačiau pakomentavo savo poziciją. Feisbuke jis rašė:
„Pasirinktas kelias man įkąsti jokio poveikio man nepadarys, bet to paties negaliu pasakyti apie vaikus ir paauglius. Jiems tai matant televizijos ekranuose ima atrodyti, jog patyčios yra normalu. Jie mato, kaip rimti dėdės ant didelės scenos patyčių pagalba demonstruoja savo „kietumą“. Liūdna, jog Lietuvoje vis dažniau suaugusieji nesupranta, kaip jų elgesys veikia vaikus ir jaunimą.
Suaugusieji nesupranta, kaip jų elgesys veikia vaikus ir jaunimą
Dar liūdniau, kai to nesupranta tie, kurie lipa ant scenos ir pretenduoja tapti sėkmės pavyzdžiais jaunimui.
Kai Lietuvos žiniasklaida mirga antraštėmis – „Lietuva išlieka pirmaujanti pagal patyčių paplitimą tarp paauglių“, „Kraupi statistika: patyčias Lietuvoje patiria kas antras vaikas“ ir .t.t., o nevyriausybinės organizacijos deda visas išgales tai pakeisti – man nei kiek nepanašu, kad socialiai atsakingais save prisistatantys žinomi asmenys ir paauglių „dievukai“, kurie dažnai tampa tokių programų ambasadoriais, bandytų patyčių situaciją keisti veiksmais realiame gyvenime.“
Kaip į Ramūno Karbauskio kometarą apie patyčias sureagavo „G&G Sindikatas“, skaitykite ČIA.
TAIP PAT SKAITYKITE: Kauną drebino M.A.M.A: į popmuzikos elito gretas įsiveržė Beatrich ir Monique
TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A linksmybės persikėlė į dūzges: nugalėtojus sveikino žinomi veidai
TAIP PAT SKAITYKITE: Į M.A.M.A apdovanojimus raudonu kilimu žengė muzikos pasaulio žvaigždės ir jų gerbėjai