Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Marius Vasiliauskas. Prie tinklo!

Krepšinio šalis Lietuva iki šiol nė į vienas olimpines žaidynes nebuvo delegavusi savo tinklinio komandos. Šią klaidą žada ištaisyti daugkartinis šalies salės ir paplūdimio tinklinio čempionas, treneris ir Lietuvos tinklinio federacijos vadovas Marius Vasiliauskas.
Marius Vasiliauskas
Marius Vasiliauskas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Dabar ypač populiarėja paplūdimio tinklinis ne tik pajūryje, bet ir Vilniuje, kur smėlio aikštelėse prie Baltojo tilto žaidžia tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Vyrams yra kur paganyti akis – gražiai nuaugusios tinklininkės dar ir menkai apsirengusios...

Pliažo tinklinis mėgstamas visame pasaulyje, į jo varžybas olimpinėse žaidynėse bilietai išperkami pirmiausia. Jis ypač populiarus tarp moterų – pasaulio čempionate daugiau moterų nei vyrų etapų. O lietuvių laukia ypač geros perspektyvos žaisti tinklinį: jos turi puikius duomenis ir tai, kas labai svarbu šitam žaidimui, – racionalų mąstymą, kai reikia kaip šachmatuose dėlioti kelis ėjimus į priekį. Juk lietuvės – ne karštakošės. Aukščiausius vyrus atiduodame krepšiniui, o aukščiausios merginos renkasi dar ir tinklinį. Gabios, gražios ir sportiškos merginos – mūsų nacionalinis turtas! Jos įspūdingos savo duomenimis ir gerais charakteriais.

Tinklininkės pasakytų dar apie vieną tinklinio privalumą – tai nekontaktinė sporto šaka ir varžovėms nėra galimybių paakėti tavo kūną nagais... Jūsų šešiolikmetės auklėtinės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė skina įspūdingas pergales Europoje, nugalėdamos vyresnes varžoves. Puikių rezultatų pasiekta per gana trumpą laiką – atradote talentus?

Merginos, be visų gerųjų savybių, yra puikaus sportinio charakterio – jos NORI žaisti ir būtinai laimėti! Turi savyje daug sportinio pykčio, kurio kartais labai trūksta vaikinų komandoms. Ir sportui jos aukoja nemažai. Visą žiemą teko vienai iš Klaipėdos, kitai iš Kelmės važinėti į Vilnių, kur ištisą savaitę treniruodavosi po du sykius per dieną, vakarais mokydavosi, o paskui trumpam grįždavo į mokyklas atsiskaityti ir dar sugebėdavo gerai mokytis. Nuomodavome joms butą, maitindavome, treniruodavome... Dirbti teko daug, nes žaidimo technikos įgūdžius, kurių jos įgavo savo miestų sporto mokyklose, reikėjo keisti ir tobulinti. Realu, kad į 2016 metų olimpiadą turėsime ką išsiųsti.

Plačiau naujausiame žurnale „Laima“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs