„Dar sunku atrasti pastovią rutiną, nes gyvenimas vėto ir mėto, – pasakoja M.Levickis šypsodamasis, kad kasdieninius įpročius kartais tenka keisti ir paprašius kitiems. – Londone turėjau problemų su visais kaimynais – juos erzino akordeono skleidžiamas garsas. Pakeičiau net 7 butus! Vienas kaimynas net matavo decibelus ir įrodinėjo, kad mane turi teisę iškraustyti.“
Baigęs mokytis Lietuvoje ir išvažiavęs studijuoti į Londoną, M.Levickis tikina pakeitęs viską: ne tik miestą, bet ir gyvenimo būdą, kultūrą, draugus. „Po pusmečio pradėjau abejoti, ar man lemta būti muzikantu. Net trankiau sienas, puoliau į isteriją, išgyvenau depresiją“, – atvirai apie karjeros pradžią laidoje pasakos Martynas.
Jaunasis muzikos virtuozas neabejoja, kad pasiekti tai, ką turi dabar, jam padėjo valios stiprumas ir norėjimas įsitikinti gali jis pasiekti užsibrėžtų tikslų ar ne. „Staiga po streso viskas palengvėjo“, – laimingai pasibaigusius išgyvenimus prisimins jaunasis talentas.
Kalbėdamas apie populiarumą ir šlovę Martynas tikina, kad pasiekimai jo nesvaigina. Svaigina norai, nauji planai, idėjos, kūrybinis procesas. „Tik rezultatas lieka istorija“, – tikins vaikinas.
Ne vienas M.Levickio mokytojas pastebėjo, kad jis, užlipęs į sceną, visiškai pasikeičia: „Manęs neveikia mintys, kad groju 11 tūkst. žmonių.“
Tačiau Lietuva ir Anglija turi skirtumų. Londone M.Levickio namų spintoje kabo smokingai, į koncertus jo atvažiuoja pasiimti prabangūs limuzinai. Būdamas Lietuvoje Martynas savimi stengiasi pasirūpinti pats, nors rūpesčių tik daugėja.
Ką laisvalaikiu veikia jaunasis genijus? Kodėl M.Levickis prabils apie tai, kad norėtų save saugoti labiau? Kaip ir kada prasidėjo svaiginanti karjera ir kas paskatino Martyną tapti akordeonistu? Atsakymai laidoje „Viskas bus gerai“ pirmadienį, 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.