Nukainotų prekių nevengianti Laima Tamulytė stebisi: „Nereikia mokslo, pasifilmuoji – ir 10 tūkstančių“

„Man nenukrenta karūna nuėjus į parduotuvę paimti nukainuotą prekę. Tikrai dažnai žiūrim į nuolaidas, po restoranus irgi nevaikštom. Ir už dešrainį degalinėje aštuonis eurus nemokėsiu. Galiu išsikepti kotletą ir man puiku“, – sako renginių vedėja ir dainininkė Laima Tamulytė-Stončė, geriau žinoma kaip „Mama Rock‘n‘Roll“. Ji neslepia – su vyru tikrai turi taupyti, ir, kaip dažnas lietuvis, pinigų netaško.
Laima Tamulytė-Stončė
Laima Tamulytė-Stončė / LNK nuotr.

Tai, kad lietuviai gyvena labai gerai ir leidžia sau daug, sutinka ir kelionių entuziastas Žygimantas Barysas. Jis LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ neslėpė – jei anksčiau lietuviai rinkosi taupias keliones į itin populiarius kraštus, dabar jie nori unikalių, išskirtinių kelionių ir leidžia sau už tai pakloti ne vieną tūkstantį ir net ne dešimt, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Lietuviai nebenori kuo pigiau, jie nori kuo geriau. Ir tikrai negausi kartais net geriausiuose viešbučiuose vietų, nes jie visi užimti. Tačiau yra kita Lietuvos dalis, kuri gyvena kukliau, turi vieną darbą. Bet iš vieno atlyginimo Lietuvoje pragyventi yra sunku“, – LNK laidoje sakė Ž.Barysas.

Asmeninio albumo nuotr./Žygimantas Barysas
Žygimantas Barysas / Asmeninio albumo nuotr.

Laima sako, kad su vyru tikrai taupo, o pasižiūrėjus, kaip gyvena kiti socialiniuose tinkluose, tikrai tenka kone susimąstyti, kas su ja negerai. Laidoje papasakojo ir apie nustebinusį kainų palyginimą, kurį su šeima padarė nuvykusi į Lenkiją, kur apsilankymas vandens parke buvo gerokai pigesnis nei Lietuvoje.

„Man atrodo, kad aš turiu visko – esu turtinga. Namus turiu, ką valgyti turiu, darbo turiu, vadinasi, kaip ir turtinga, bet pagal visą kontingentą, pasižiūrėjus socialinius tinklus, aš jau link „bėdžių“. Yra labai paprastas dalykas – pirmiausia turiu suskaičiuoti, kad turiu atiduoti paskolai, tuomet turiu suskaičiuoti komunalinius mokesčius, tada vaiko darželis, būreliai, o visa kita – tėtis, mama jau kažkaip išsisuks“, – pasakoja žinoma moteris.

Vis dėlto studijoje daugelis pašnekovų sutiko – labiausiai liūdina, kad egzistuoja didelė atskirtis.

„Bet žinot, kas yra liūdna. Kai yra mergaitė, kuriai jokios profesijos nepritaikysi, o ji uždirba tiek... O žmogus su išsilavinimu, dviem aukštaisiais darbo negauna. Pas mus yra tendencija – turi būti beždžionėlė su telefonu. Nereikia mokslo, šiek tiek pasifilmuoji – ir 10 tūkstančių eurų“, – pridūrė Laima.

Dainininkas Aidas Manikas neslepia, kad, jei nerengi koncertų arenose, pinigais nelyja. O net ir išgarsėjus, jam yra tekę ragauti emigranto duonos ir skinti braškes Anglijos laukuose. Tiesiog trūko pinigų. Dabar Aidas kukliai, bet pragyvena iš muzikos. Tiesa, reikia surengti bent tris koncertus per dieną. Anot Aido, Lietuvos regionai – tai ne Vilnius. Miesteliuose žmonėms sukrapštyti keliolika eurų už koncerto bilietą – sudėtinga.

LNK nuotr./Aidas Manikas
Aidas Manikas / LNK nuotr.

„Pricer.lt“ maisto krypties vadovas, kainų specialistas Petras Čepkauskas irgi neturėjo gerų žinių – maistas dar brangs.

Jei statistika rodo, kad apie 60 procentų dirbančiųjų gauna tik apie tūkstantį eurų, o penktadalis gyvena ties skurdo riba, kas yra tie, kurie važinėja prašmatniausiais automobiliais?

Laida „Bučiuoju. Rūta“ – ketvirtadienio vakarą 20 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Artėja LEA kvietimas įsigyti naujus šilumos siurblius su kompensacija
Reklama
„BITmarkets“ parodoje „Next Block Expo“ laimėjo apdovanojimą už geriausią klientų aptarnavimą
Reklama
Verslo civilinė atsakomybė: kokių sričių įmonės ją patiria dažniausiai ir kodėl?
Reklama
Amžėjimas nėra nuosprendis: kas gali padėti išlaikyti energiją ir jaunystę?