Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Paaiškėjo „Neskubėk gyventi“ aktorių komanda

Spalį Lietuvos televizija pradės rodyti pirmąjį lietuvišką jaunimui skirtą serialą „Neskubėk gyventi“. Prasidėję intensyvūs filmavimai pagaliau atskleidė ilgai slėptą serialo aktorių komandą.
Gabija Ryškuvienė – viena iš serialo aktorių.
Gabija Ryškuvienė – viena iš serialo aktorių. / „Scanpix“ nuotr.

Dviem „Sidabrinėmis gervėmis“ apdovanota „Neskubėk gyventi“ kūrybinė grupė, pažįstama iš serialų „Nekviesta meilė“ ir „Moterys meluoja geriau“ greta mažiau patyrusių jaunų aktorių subūrė visą pulką teatro ir kino garsenybių.

Viena iš jų – „Kolekcionierės” ir „Nereikalingi žmonės” žvaigždė Gabija Ryškuvienė. „Mano vaidmuo seriale – klasės auklėtoja. Tarpininkė tarp vyresnės kartos – tėvų, senelių ir jaunosios – vaikų. Iš tiesų man bus labai įdomu vėl atsidurti mokykloje,” – pristatydama serialą Lietuvos televizijos sezono atidaryme kalbėjo aktorė.

 Bene garbingiausias serialo veidas – vienas iškiliausių Lietuvos teatro ir kino aktorių Liubomiras Laucevičius, kurio karjeroje – įspūdingi vaidmenys tokiuose spektakliuose kaip Williamo Shakespeare’o „Venecijos pirklys” (rež. Jonas Vaitkus), Fiodoro Dostojevskio „Nusikaltimas ir Bene garbingiausias serialo veidas – vienas iškiliausių Lietuvos teatro ir kino aktorių Liubomiras Laucevičius.bausmė” (rež. Gintaras Varnas), Juozo Grušo „Meilė, džiazas ir velnias” (rež. Jonas Vaitkus). Aktorius yra suvaidinęs Džordachą Arūno Žebriūno filme „Turtuolis, vargšas…” (1982), Vlasovą garsaus rusų režisieriaus Glebo Panfilovo filme „Motina” (1989), apdovanotame daugybe tarptautinių premijų, tarp kurių ir Kanų kino festivalio „Auksinės palmės“ šakele. Lietuva L. Laucevičių puikiai pažįsta iš kino filmų „Vienui vieni” (2004), „Dievų miškas” (2005) ir daugelio kitų.

 „Neskubėk gyventi” – tai gražus edukacinis projektas, todėl man ypatingai smagu, kad gavau progą jame sudalyvauti,“ – sako būsimas serialo „Neskubėk gyventi” mokyklos direktorius L. Laucevičius.

 Seriale išvysime ir po motinystės metų į vaidybą grįžusią aktorę Liną Budzeikaitę. Ji atliko kino vaidmenis festivalio „AXX 2005“ filme „Ponas Pimpis” (rež. Simonas Tarvydas) ir didžiausios Vokietijos kino kompanijos „Bavaria Film” kurtame dviejų dalių nuotykių epe „Pirato širdis” („Störtebeker”, rež. Miquel Alexandre, 2006) – apie legendinį viduramžių piratą Klausą Štiortebekerį, dar vadintą jūrų Robinu Hudu.

Seriale „Neskubėk gyventi” Lina Budzeikaitė taps direktoriaus pavaduotoja Severija.

 Atlikti muzikos mokytojo Juliaus vaidmenį kūrybinė grupė pakvietė puikų aktorių ir atlikėją Giedrių Arbačiauską. Jo pasirodymai roko operose „Tadas Blinda”, „Pasakų medis”, „Velnio nuotaka” ir „Gedimino sapnas”, daugybė įvairių muzikinių projektų bei vaidmuo LTV seriale „Atžalos” žada naujojo projekto „Neskubėk gyventi” žiūrovams ne tik profesionalų aktorių, bet ir profesionalų muzikos mokytoją.

 Algirdas Gradauskas – talentingas kino ir teatro aktorius, dirbęs su tokiais režisieriais kaip Gintaras Varnas, Oskaras Koršunovas, Adolfas Večerskis, Evaldas Jaras. Televizijos žiūrovams jis puikiai žinomas iš serialų „Kartu”, „Gedimino 11” bei „Prokurorai”. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius Algirdas Gradauskas naujame seriale atliks mokyklos gydytojo vaidmenį.

 Klaipėdos dramos teatro aktorius Vytautas Anužis, vaidinęs rusų/lietuvių kino filme „Aistros kvapas” (rež. Jevgenij Malkov) ir Igno Miškinio „Diringe” bei šiuo metu besifilmuojantis lietuviškame seriale „Garbės kuopa”, „Neskubėk gyventi” mokykloje taps solidžiu istorijos mokytoju Romu. O geografijos žinias „Neskubėk gyventi” klasei teiks profesionali smuikininkė Gerda Garšvaitė.

 „Neskubėk gyventi“ kūrybinė grupė netrukus žada atskleisti ir tai, kas taps serialo jaunosios kartos „veidais“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos