– Negalėčiau to komentuoti.
– Gal dėl vagystės ieškomas asmuo, kuris šįkart pabėgo, penktadienį pats kreipėsi į jus, prašydamas kažkaip išspręsti šią situaciją, siūlydamas kažkokias kompensacijas?
– Ne. Tačiau, kaip ir minėjau, galioja labai griežta taisyklė – niekada su apsivogusiais asmenimis nesiderama ir nesitariama.
Šokėjas tikisi, kad į teismą keliaus ne jis
Gavę prekybininkų pareiškimą, Vilniaus miesto 1-ojo policijos komisariato tyrėjai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 178 straipsnio (vagystė) 1-ą dalį.
Pagal Baudžiamąjį kodeksą, už tokį nusikaltimą gali būti skirtas laisvės atėmimas iki trejų metų, tačiau paprastai teismai apsiriboja baudomis.
„Peek & Cloppenburg“ atstovai nurodė, kad patyrė 322,88 euro materialinę žalą – tokios vertės prekių buvo bandoma pavogti. Prekių buvo keliolika – tai kelnės, kojinės, marškinėliai.
Teigiama, kad ilgapirštis bandė ramiai nesusimokėjęs išeiti iš parduotuvės, nes buvo sugebėjęs išimti elektroninius prekių apsaugos elementus.
Vyras laikėsi savitos taktikos: sumokėjo už vienus jam patikusius marškinėlius (ir galbūt sąmoningai neėmė prie kasos čekio), paprašė didesnio, nei vienam drabužiui reikia, maišelio. Tada vėl grįžo į persirengimo kabiną, kad dar šį bei tą pasimatuotų. Iš jos išėjo nešinas kur kas pilnesniu maišeliu, nei užėjo.
Tačiau apsaugininkams šis „pirkėjas“ jau buvo kritęs į akį ir darbuotojai vilnietį su įkalčiais sulaikė.
Žmonės.lt šokėjas tikino į „Ozą“ ketvirtadienį nėjęs, drabužių nesisavinęs ir jokiose tarnybinėse patalpose laiko neleidęs, nes buvęs Palangoje.
Jei pareigūnai surinks šioje byloje įrodymus ir perduos medžiagą teismui, įtariamasis greičiausiai atsipirks bauda – minėtas BK straipsnis numato, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.