„Per kitų pasirodymus, kadangi juos esu jau girdėjęs nekartą, užkulisiuose šokinėju ir vartau telefoną su „Doodle Jump“. O šiaip esu vienas iš tų, kurie visiškai pripratę prie savo telefonų. Tik pabudęs ryte patikrinu NBA rungtynių rezultatus, pažiūriu kas naujo „Twitter“ bei, be abejo, elektroninis paštas – derinti visus „Humoro klubo“ reikalus“, – sako P. Ambrazevičiaus, kasdien naudojantis „Nokia Lumia 930“ išmanųjį telefoną.
Humoristas telefone turi specialią užrašų knygelę, kurioje surašyti visi jo pokštai: „Prieš kiekvieną pasirodymą atsidarau „Evernote“, prisėdu ir per naują ranka nusirašau pokštus, kuriuos sakysiu per pasirodymą – tai būna savotiškas pasikartojimas.“
Plačiau apie P.Ambrazevičiaus santykius su išmaniuoju telefonu sužinokite ir pamatykite „Humoro klubo“ pasirodymo užkulisius šiame vaizdo klipe.
Taip pat P.Ambrazevičiaus surinko TOP10 programėlių be kurių negalėtų gyventi:
- „Evernote“. Čia saugomos visos pokštų ir protmūšio klausimų idėjos, kylančios man einant gatve, skaitant ar tiesiog nieko neveikiant.
- „Gmail“. „Humoro klubo“ vadyba neveiktų, jei negalėčiau nuolat rašyti ir skaityti elektroninių laiškų.
- „Fotmob“. Ne visada pavyksta žiūrėti futbolo rungtynes gyvai, todėl nuolat po ranka turiu programėlę, kuri surenka daugybės skirtingų lygų rezultatus ir atvaizduoja juos realiu laiku. Geresnės šiam tikslui neradau.
- „Shazam“. Išgirdęs gražiai skambantį gabalą negaliu jo palikti ramybėje. Kiti žmonės, kad sužinotų, kas skamba, dažnai klausia manęs, o aš klausiu „Shazam“.
- „Twitter“. 140 simbolių, į kuriuos telpa viskas.
- „eTaksi“. Aš ne per dažniausiai vėluoju ar važiuoju taksi, bet kai važiuoju, tai nebelabai sugebu pasakyti, kur esu ir kur noriu nuvykti. Bet parašyti galiu.
- „Doodle Jump“. Kainuoja gerokai pigiau nei narkotikai, o laiką prastumt padeda taip pat gerai.
- „Instagram“. Nes jeigu nustosi selfintis, žmonės greitai pamirš, kaip atrodai.
- „Google Maps“. Nemetu kelio dėl takelio, nes naudojuosi „Google Maps“ ir su jais nepasiklystu, kai reikia atvykti į naują vietą, susitikimą ar šiaip, pas draugus, kurių neturėjau dar kada aplankyti.
- „Facebook“. Aš tik žmogus.