Prabangiame porceliano pristatyme Alesia ir Romualdas Mačiuliai noriai pozavo fotografams. Kadangi jau seniai jiedu nesirodė viešumoje, dėmesio čia pora sulaukė daug.
Vėliau jiedu vėl nepraleido progos užsukti į vakarėlį „La Dolce Vita“ Vilniuje.
Ką jiedu veikė visą tą laiką, kai viešai nesirodė? „Dirbome. Taip, tikrai nebuvo laiko vakarėliams. Nusprendėme kiek pakeisti savo gyvenimą. Tai yra pradėti savo gyvenimą“, – bendraudama su Žmonės.lt šypsojosi A.Mačiulis.
Antrino žmonai ir Romualdas: „Reikia pasakyti tiesą: mes pradėjome kartu dirbti. Nuo ryto iki vakaro sėdime darbe, daug keliaujame. Visi reikalai, mokslai yra užsienyje – Vokietijoje, Niujorke, Londone... Dabar turime tris naujas įmones. Žmonės – klientai, personalas... Reikia mokytis, kaip dirbti.“
Kartu ir namuose, ir darbe? „Daug kas stebisi, kaip pora gali kartu dirbti. O mums labai gerai. Mes tikrai nesipykstame. Norime būti kartu. Aišku, visko būna, bet lemiamas žodis visada mano. Mes padiskutuojame ir aš nusprendžiu, kaip turi būti“, – juokėsi R.Mačiulis.
Indams pinigų negaila
Lankydamiesi renginyje „Krištolas. Porcelianas. Sidabras.“ Alesia ir Romualdas Mačiuliai domėjosi indų madų naujienomis. Jiedu tvirtino, kad indai – labai svarbi detalė, galinti ir smarkiai padidinti valgymo malonumą, ir sumažinti.
„Kai indai yra gražūs, valgyti daug skaniau. O man ypač aktualu yra ir mažiau suvalgyti... Maisto pateikimas tikrai yra svarbu. Esu matęs eksperimentą: valgydami tamsoje žmonės neatskyrė mėsos nuo žuvies. Matote, kaip mums svarbu matyti? Kai maistas patiektas gražiai, valgyti malonu. O jei valgai iš stiklinių lėkščių...“ – svarstė R.Mačiulis.
Tuo tarpu Alesia tvirtino, kad šiuo metu ji stalo serviravimui neskiria tiek dėmesio, kiek norėtų, o ir reikėtų: „Dabar nėra tiek laiko, kiek norėčiau jo turėti. Labai tikiuosi, kad kai gyvensime savo pačių namuose, laiko atsiras daugiau nei dabar. O šiuo metu koncentruojamės į darbą.“
Kokio stiliaus indai jiems patinka? „Man prie širdies yra klasika. Modernas man nepatinka“, – sako Alesia.
Romualdas pritaria: „Indai turi būti paprasti, tačiau skoningi. Pavyzdžiui, kad kartą per pusmetį atvažiuojantiems tėvams valgyti iš tokių būtų malonu, tačiau jie negalvotų, kad indai kažkokie ypatingi.“
Bet ar negaila už indus mokėti brangiai? „Jūs juokaujate? Geriau nusipirksiu brangesnius indus, bet suvalgysiu mažesnį kąsnį ir tai padarysiu maloniai... Juk tai viskas sau“, – svarstė R.Mačiulis.
Gražus gyvenimas prasideda ne nuo pinigų, bet nuo savęs mylėjimo, savęs supratimo.
Jis patarė tokioms namų detalėms neskaičiuoti: „Jeigu norite taupyti, mano patarimas būtų iškart nusipirkti geresnį, brangesnį daiktą, kuris tarnaus ilgai. Geriau turėti tą brangesnę lėkštę ir iš jos valgyti duoną. Juk visi nori paties geriausio.
Kaip ir, pavyzdžiui, geriausio automobilio. Tik geriausią automobilį pradžioje nusipirkti sunku, o keturias lėkštes ir gražius įrankius – galima. Kažkodėl žmonės negaili pinigų maistui, švaistosi baruose, o kalbant apie gražų gyvenimą... Žinoma, gražus gyvenimas prasideda ne nuo pinigų, bet nuo savęs mylėjimo, savęs supratimo.“
Šeimos relikvijas kurs patys
Alesia ir Romualdas pasakoja, kad jų namuose nėra ankstesnių šeimos kartų relikvijų.
„Norėčiau, kad tokios relikvijos atsirastų. Gal mes patys tokias sukursime?“ – sako A.Mačiulis.
Romualdas irgi pritaria, kad su Alesia savo tradicijas, relikvijas sukurs patys: „Juk palikimai, relikvijos, tradicijos, turi nuo ko nors prasidėti. Kiekviena šeima turi tokius dalykus susikurti pati, o ne močiutės perduotą imti.“