„Projekte atsidūriau atėjusi šokti pas Mantą Svirskį į „Be Good“ komandą. Buvo renkama grupė būtent tokiems renginiams ir televizijos projektams“, – portalui Žmonės.lt pasakojo G.Mikalauskytė.
Iš Šiaulių kilusi mergina kartu su kitais šokėjais pasirodydavo scenoje su atlikėjais, kurie varžėsi dėl pagrindinių vaidmenų operoje „Romeo ir Džiuljeta“. Pagrindinį prizą – įsimylėjėlių vaidmenį roko operoje, laimėjo Bjelle ir Tadas Juodsnukis.
Kaip pasakojo Greta, dalyvavimas televizijos projekte buvo nuostabi asmeninė ir profesinė patirtis. „Darbas turėdavo būti atliktas greitai ir kokybiškai, kiekvieną savaitę vis naujos dainos bei nauji šokiai, todėl tekdavo visiems paplušėti ir savaitgaliais, negailint laiko ir jėgų. Nesinorėdavo į eterį išeiti ir parodyti bet ką, norėjosi matyti gerus darbo rezultatus“, – atviravo mergina.
Paklausta, ar nevargino visas šis pasiruošimas ir studijos, G.Mikalauskytė teigė, kad kai patinka tai, ką darai, tuomet nesvarbu, kiek laiko ir jėgų tam tenka aukoti.
Ar dalyvavimas grožio konkurse padeda ir galbūt užtikrina vietą vienoje ar kitoje šokių komandoje? „Grožio konkursai šokti neišmokė, todėl jie čia tikrai niekuo dėti“, – tvirtai atkerta Greta.
Šokis – merginos laisvalaikis ir darbas. „Šokau, kai gyvenau ir mokiausi Šiauliuose. Atvažiavusi čia, į Vilnių, nenorėjau ir nenoriu apsiriboti vien studijomis. Manau, kad būtent šokio patirtis man padėjo gauti vietą šių šokėjų grupėje. Labai džiugu, kai papildoma šokio veikla nesikerta su mokslais. Be to, papildomas darbas ir patirtis tik prideda pliusų paskaitose: kuo daugiau dirbi, tuo geresni tavo rezultatai“, – tikino šokėja.