„Viskas įvyksta savo laiku – arba dar įvyks“, – pagrindinę albumo žinutę suformuoja Andželika Petrauskaitė – Angelou. Anksčiau Jungtinėje Karalystėje studijavusi ir su vietine scena ten dirbusi dainininkė beveik metus užsidarė studijoje, kad atrastų jos idėjas realizuojantį skambesį.
Rudenį minialbumą pristatė singlas „Antidote“, kuris kartu su jį lydinčiu sci-fi estetikos vaizdo klipu analizavo žmonių priklausymą vieniems nuo kitų ir galios santykius. „All In Good Time“ neria giliau į šias temas.
„Šiose dainose kalbu apie santykių aukštumas, žemumas ir tai, kaip jos padeda augti kaip individui. Man rūpi tokios temos kaip pasitikėjimas, aukojimasis, išdavystė, pyktis, meilė kitam ir meilė sau. Kalbu apie šias patirtis dainose, kurias sudėjau į EP. Taip pat įrašinėjant šį albumą norėjome elektroninius garsus maišyti kartu su gyvais instrumentais, ką Snorre puikiai sugeba.“ – sako Angelou.
Lyriškai įkrautas dainas lydi tokios pat humaniškos jų aranžuotės. „Net kai naudodavome sintezatorių ar būgnų mašiną, jų garsus įgrodavome patys, o ne suprogramuodavome. Tai albumas apie žmoniškas patirtis ir santykius tarp žmonių – norėjome tai išlaikyti ir dainų rašymo procese“, – prisimena Vilniuje studiją „Ymir Audio“ įkūręs Snorre Bergerud.
Albume atsiranda lig tol Angelou anksčiau nebūdingi gyvi būgnai ir gitaros, taip priartinant dainų skambesį link 70-ųjų soul’o. Gyvi instrumentai žydi gitariškoje dainoje „Riot“, energingiausiame albumo momente. O kūrinys „Wander“ skamba kaip vilnietiška skola 90-ųjų R&B skambesiui, kai ši muzika Lietuvoje dar buvo praktiškai neišbandyta. Albume Angelou yra ir žanro gaivintoja ir pionierė.
Rezultatui pasiekti reikėjo laiko. „Pavadinimas „All In Good Time“ („Viskam savas laikas“ atspindi ne tik dainų žodžių turinį, bet ir procesą, kuris buvo albumą kuriant. EP nebuvo suskubėtas, praleidome daug laiko rinkdamiesi garsus, norėdami sukurti teisingą nuotaiką. Nenaudojome nieko, kas mums nepatiko“, – apie studijos procesą kalba Snorre.
Rašydami dainas jie siekė nepamiršti svarbiausio – Andželikos balso. „Viskas čia yra pastatyta aplink jį. Norėjome perteikti visas Andželikos balso spalvas ir padaryti jį tos mažos visatos, kurį šis EP sukuria, centru.“ – kalba Snorre. „Jos balsas yra unikalus, buvo svarbu leisti jam sužibėti.“