Raudonu kilimu žengė būrys šalies garsenybių, tarp kurių – sportininkai, verslininkais, pramogų pasaulio atstovai. Visi jie prisidėjo prie labdaringos renginio idėjos ir kvietė kitus nelikti abejingais.
Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti verslininkę Rasą Arlauskienę. Tai jau ketvirti metai iš eilės, kai ji dalyvauja UNICEF renginyje.
„Visokių renginių yra ir visiems reikia skirtingų. Yra tokių, kurie skirti tik pasilinksminti, yra tokių, kuriuose norisi parodyti save, tačiau yra ir tokių, kur reikia patiems kažką duoti. Šis – vienas tokių. Reikia duoti, reikia galvoti apie vaikus – jie pasaulio ateitis“, – Žmonės.lt kalbėjo R.Arlauskienė.
Pasak jos, vaikai visame pasaulyje yra vaikai, todėl nereiktų dvejoti dėl to, kad šiame projekte paaukoti pinigai atiteks gyvenantiems svečiose šalyse. „Nesvarbu, kokios tautybės yra vaikai, jiems tiesiog reikia duoti. O duoti – kabai geras jausmas, ypač, jei turi, ką duoti. Šis renginys – atgaiva sielai. Kažkas gal pavadintų jį karmos pasigerinimu, tačiau tas gerumas, koks jis bebūtų – jis vienija žmones. Tikiu, kad visi čia atėję mąsto panašiai“, – kalbėjo ji.
R.Arlauskienei pritarė ir papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė. „Prie UNICEFO prisijungiu nebe pirmus metus iš eilės, sudalyvauju ir kituose panašiuose paramos ir labdaros renginiuose, manau, tai labai svarbu. Jei nepavyksta atvykti – stengiuosi bent žinute paremti. Juk padėdami vienas kitam galime labai daug pasiekti. Nereikia laukti pagalbos rankos iš valstybės. Būdami vieningi, palaikydami vieni kitus mes esame žmonės, neprarandantys to žmogiškumo“, – sakė N.Martinavičienė.
Renginiu džiaugėsi ir jo nepraleidusi Asta Stašaitytė. Su organizacija UNICEF ji susidraugavo maždaug prieš ketverius metus, kuomet su sūnumis vaikų bėgime šventė jų abiejų gimtadienius.
„Tas kartas, kai mes su vaikais vietoje gimtadienio baliuko padarėme šventę su kilnia misija man labai įsiminė. Tuomet svečių tėvai dėkojo mums už idėją. Supratau, kad kiekvienas žmogus savyje turi noro padaryt kokį nors mažą gerą darbelį, kad nori kitam padėti. Tokie renginiai – proga pasijusti geru“, – kalbėjo A.Stašaitytė.
Pasak jos, „dar nei vienas netapo varguoliu, beturčių padėdamas kitam“. „Tai yra proga paaukoti, padėti kitiems. Kai norime ginti savo laivę, mums reikia kitų šalių palaikymo. Vaikai visur yra vaikai, jiems reikia padėti“, – sakė ji.
Pirmą kartą UNICEF renginyje apsilankiusi drabužių kūrėja Indrė Kvedarienė džiaugėsi šiemet tapusi labdaringo projekto dalimi. „Visuomet susidomėjusi stebėdavau renginį per televizorių, todėl tai, kad esu čia – man didelė šventė. Renginys man ir pačiai aktualus. Noriu paremti vaikučius ir išgirsti visas istorijas. Tai vienas tokių renginių, kur norisi ne parodyti save, o atiduoti save, pagerbti vaikus ir paaukoti jiems“, – Žmonės.lt kalbėjo I.Kvedarienė.
Pasak jos, labai gaila, kad tokie labdaros renginiai dažniausiai vyksta prieš Kalėdas, o ne ištisus metus. „Norėčiau, kad tokie renginiai vyktų kas kelis mėnesius, jų reikia kuo daugiau, esu labai už tai, kad jie vyktų“, – sakė drabužių kūrėja.
Tiesioginiame TV3 eteryje su žiūrovais mintimis dalijosi jautrioji Jurgita Jurkutė-Širvaitė, žavingoji Giedrė Rusytė ir charizmatiškasis Giedrius Savickas – jie tapo šių metų renginio šeimininkais.
Prie jų prisijungė pripažinti dainininkai Merūnas Vitulskis, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Monika Punziūtė, Monika Liu. Taip pat – šių metų misijos Svazilande dalyviai kunigas Ričardas Doveika, žurnalistas, keliautojas, televizijos laidų kūrėjas Vytaras Radzevičius bei UNICEF Geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė.
Pasakodami jautriausias istorijas jie kvietė kartu aukoti ir taip gelbėti tūkstančių vaikų gyvenimus.
Čia netrūko ir muzikinių pasirodymų. Scenoje žiūrovams koncertavo Violeta ir Vilius Tarasovai, Deivydas Zvonkus, Juozas Liesis, Girmantė Vaitkutė, Stano, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir daugelis kitų.
Apie UNICEF
UNICEF yra daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjanti organizacija pasaulyje. UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.