Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Stancikienė pigių drabužių parduotuvėse rūbų randa ir sau, ir vaikams, ir netgi vyro bendradarbiams...

Apranga – iš dėvėtų drabužių parduotuvės. O mėsa, daržovės bei pienas – iš kaimo. Arba iš ten, kur dar pigiau. Būtent taip dabar gyvena ne tik darbus praradę lietuviai, bet ir Seimo narės Aurelijos Stancikienės šeima.
Aurelija Stancikienė
Aurelija Stancikienė / LNK nuotr.

Šį vakarą penkis vaikus auginanti politikė LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ neslėps: šiuo metu  ji skaičiuoja kiekvieną litą. „Jau seniai nevalgom nei kavinėse, nei restoranuose. O  drabužius perkam  padėvėtų drabužių parduotuvėse ir visiškai to nesigėdinam. Kartais ne tik vyrui kostiumą nuperku, bet ir jo kolegoms pasiūlau, jei randu kokį geros kokybės, kuris vyrui netinka“, – prisipažins Seimo narė.

A.Stancikienė neslėps ir to, kad gyvenimą nuo algos iki algos ji pasirinko savo noru. Juk kadaise buvo metas, kai ji, žinoma architektė, uždirbo tiek, kad taupyti tikrai nereikėdavo. Tuomet jos namus tvarkė ir valgyti virė net kelios šeimininkės, o ji pati mėgdavo paišlaidauti. Tačiau vieną dieną ramybė dabartinės politikės gyvenime baigėsi. O dabartinis gyvenimo etapas primena realybės šou. Politikė prisipažįsta nuolatos sukanti galvą, ką ir kaip sutaupyti.

Tačiau buities nepritekliai, kaip paaiškės laidoje, anaiptol ne pats baisiausias politikei siųstas gyvenimo išbandymas.  Bauginantys laiškai, raginimai ruoštis laidotuvėms ir grasinimai išdaužyti langus. Kas ir už ką taip  nekenčia  penkių vaikų mamos? Visi atsakymai – jau antradienio vakarą, 20.30 val.,  laidoje „Gyvenimas pagal moteris“.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos