„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Sporto žinių vedėja A.Žukaitė-Nalivaikienė – apie keistą situaciją su J.Mačiuliu: „Jis labai pyko“

Televizijos ekranai nuo pat mažų dienų labai domino žurnalistę Astą Žukaitę, tačiau tai nebuvo vaikiškos laidelės ar tuo metu populiarūs serialai. Asta atskleidė, kad susidomėjimą sportui ji pajautė būdama visai mažytė – tai paskatino jos tėtis.
Asta Žukaitė-Nalivaikienė
Asta Žukaitė-Nalivaikienė / LNK nuotr.

„Vaikystėje žiūrėdavau futbolą, o ne „Santą Barbarą“. Viskas turbūt prasideda nuo tėvų. Nežinau ar įmanoma, kad mažas vaikas, maža mergaitė, pati atsisėstų žiūrėti futbolą ar krepšinį. Ir mano tėtis buvo išprotėjęs dėl sporto, ir aš, ir mano sesė, nors ji netapo žurnaliste. Smagu, žavu, gražu – neseniai teko susipažinti su viena serbe, kurios gyvenimo istorija yra lygiai tokia pati kaip ir mano. Buvo labai įdomu klausytis, nes atrodė, kad ji pasakoja apie mane“, – sako A.Žukaitė- Nalivaikienė.

Sporto vedėjai Asta Žukaitė ir Adomas Grinius laidoje „Šeškinės 20“ pasidalino ne tik istorijomis, kaip atsirado vedėjų kėdėse, bet ir prisiminė ne vieną kuriozinę situaciją, kuri yra nutikus pačiu netinkamiausiu metu.

LNK nuotr./Adomas Grinius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė
LNK nuotr./Adomas Grinius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė

Dviejų žurnalistų šeimoje gimęs ir augęs sporto žinių vedėjas Adomas Grinius įsitikinęs, kad žurnalisto gyslelė yra užprogramuota jo genuose. Augdamas tokioje aplinkoje, Adomas ilgai nedvejojo ir pasuko tėvų pėdomis.

„Mano tėvai baigė tą patį institutą, tą patį fakultetą, kurį vėliau aš pradėjau ir baigiau. Jie ten susipažino, susituokė antrame kurse. Tai labai gražu ir geras jausmas buvo sėdėti tuose pačiuose suoluose, kuriuose sėdėjo ir mano tėvai. Vis juokauju, kad kito kelio rinktis negalėjau. Aš augau žurnalistikoje, ar tai buvo namai, ar tai buvo redakcija, bet kokiu atveju žurnalistika buvo čia pat. Nors mano tėvai nėra sporto žurnalistai, aš labai norėjau patekti būtent į sportą. Po pusantrų metų padirbus žurnalistu man pavyko patekti į sporto sritį ir labai patiko“, – pasakojo A.Grinius.

Nenuostabu, kad dirbdami tokį darbą, žurnalistai susiduria ir su įvairiomis situacijomis. Asta prisiminė ir pasidalino vienu nutikimu, kurį atsimena iki šiol.

„Vieną kartą kalbinau Joną Mačiulį, dar tuo metu nedirbau televizijoje. Ir, pasirodo, mano diktofonas visas tas dvi valandas buvo išsikrovęs, interviu neįsirašė. Po to iš atminties aš parašiau tą straipsnį, kurio pavadinimas J.Mačiuliui labai, labai nepatiko. Atsimenu, kad antraštė buvo kažkas tokio: „Išskyrus Joną Valančiūną visi esame juodi arkliai“.

Kas svarbiausia, Mačiulis visą laiką matė, kad nedega diktofono raudona lemputė. Ir, kai tik baigėme interviu, jis man šypsodamasis sako: man atrodo, kad neįsirašė tavo tas interviu. Jis iškart matė, kad diktofonas neveikia, bet nieko nesakė, jam, matyt, buvo smagu“, – juokėsi A.Žukaitė. Pasak Astos, J.Mačiulis visada turėjo gerą humoro jausmą, ir, nepaisant to, kad straipsnio pavadinimas nepatiko, jų santykiai išliko labai šilti.

Laidoje svečiavosi ir kompozitorius Giedrius Nakas, kuris pasidalijo ne ką mažiau įdomesnėmis istorijomis.

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., laida „Šeškinės 20“ tik per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs