Ir nors apie savo asmenines problemas aktorius nėra linkęs atvirauti, tačiau šįkart jis pasidalijo esminiu dalyku, kuris gali padėti žmogui išbristi iš priklausomybių liūno, rašoma pranešime spaudai.
„Visų pirma, priklausomybę turintys žmonės turi bendrą bruožą, t. y. per didelį reikalavimą iš savęs, nors šis bruožas yra tik vienas iš daugelio. Pagrindinis dalykas, kuris gali padėti išsikapstyti iš priklausomybės, yra turėti tikslią ir aiškią motyvaciją kažkam, net ir kartais labai paprastam dalykui: darbui, šeimai, mylimam žmogui ar išsikeltam tikslui. Jie gali padėti atsistoti ant kojų.
Aš nesu linkęs kalbėti apie save, nes, kaip ir sako daktarai, nepriklausomas žmogus priklausomo žmogaus niekada nesupras. Tai yra du skirtingi poliai. Tad turintį priklausomybę žmogų supras tik tas, kuris lygiai tą patį išgyveno. Kitiems nesuvokiama, kaip tu negali padaryti kažko, nes juk jis gali tiesiog imti ir to kažko nedaryti. Bet tu jam ir neišaiškinsi, kad atleisk, bet tai yra liga. Tačiau yra daug būdų, kaip su ta liga kovoti. Bet aš tikrai nemokysiu blaivybės”, – savo išgyvenimais dalijasi Š.Banevičius.
Sunkus metas aktoriui jau praeityje ir nors Š.Banevičius save laiko teatro žmogumi, tačiau niekad nepraleidžia progos daryti tai ką mėgsta labiausiai – vaidinti ir džiuginti gerbėjus ne tik teatre, bet ir prie televizijos ekranų. Nors dažniausiai aktorius sulaukia kvietimų vaidinti komedijose, šįkart jis ryžosi visai kitokiam vaidmeniui seriale. Anot jo, tai tikras išbandymas, kuriuo jis gali mėgautis.
„Filmavimo aikštelėje visuomet jaučiuosi labai gerai. Nežinau ar čia dėl amžiaus ar dėl ko, bet iš pradžių visuomet vaidindavau tokius kvailelius, o dabar atėjo banditų laikas. Vaidmuo seriale „Monikai reikia meilės“ būtent toks ir yra. Man patinka vaidinti piktus žmones, kurie yra agresyvūs. Buvo tikras iššūkis įsijausti į Dimoną - piktą vyrą, kuris, jeigu reikia, nevengia problemų spręsti kumščiais”, – pasakoja aktorius Šarūnas Banevičius.
Intrigų kupiną serialą „Monikai reikia meilės” su Šarūnu Banevičiumi žiūrėkite nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 21 val., per LNK.