Labiausia, aišku, norėčiau būti „išsijungęs“ ir „įsijungti“ tik kokią sausio 5 d., kai vėl prasidės normalus darbas, nes savo darbą labai mėgstu. Žodžiu, man liūdna, erzina tas pakvaišimas mieste, visur. Pykstu ant savęs, kad taip jaučiuosi. Galų gale kaip praleisti šias šventes be poros, kai visi aplink vien poromis? Antanas.
Sveikas, Antanai. Paprastai dauguma žmonių labai sureikšmina Kalėdų bei Naujųjų metų nakties šventimą. Žinoma, prie to labai prisideda masinės informacijos priemonių atakavimas, iš tolo šviečiančios ir kviečiančios parduotuvių vitrinos, kolegų ir pažįstamų klausimai: „kur, su kuo praleisi šventes?“, „ką veiksi? ir pan.
Tačiau Kalėdos ir Naujųjų sutiktuvės trunka viso labo tik keletą dienų, kurios greitai baigiasi. Tikrai ne visi žmonės per šventes džiūgauja ir švyti iš laimės. Tie, kurie turi daug draugų, artimų giminių ir pažįstamų, švenčių dienomis dažnai lekia iškišę liežuvius iš vienos parduotuvės į kitą, iš vienų svečių pas kitus, o po to būna persisotinę ne tik maistu, bet ir bendravimu, jaučiasi visiškai išsekę. Dažnai net gerai sutariančios poros pradeda bartis ir net susipyksta, nes būna sudirgę ir pavargę.
Nebijok tikrovės
Priimk savo jausmus tokius, kokie jie yra. Nekovok su jais. Kas gi čia tokio, jei nesijauti toks pakylėtas, linksmas, koks galbūt norėtum jaustis. Paliūdėk truputį, jei liūdna. Nesistenk būti kaip visi. Tegu kiti galvoja ką nori, bet greičiausiai jie labiausiai susirūpinę patys savimi. Na, neturi merginos ir nereikia. Švęsi namuose žiūrėdamas TV ar skaitydamas knygą, na ir kas?
Vienumoje praleistas laikas gali būti prasmingas net ir švenčių dienomis.
Galų gale, jei labai nerimauji, kad šventės išprovokuos vienatvės, ilgesio jausmus, kodėl gi neišvažiavus keletui dienų į svečią šalį. Išeičių tikrai yra nemažai, svarbiausia, pasikliauk savo intuicija.
Gražių tau švenčių!