„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Vilniuje – naujo klubo atidarymas: žinomi žmonės davė sau svarbų pažadą

Kviestinei publikai, kuriai artima sveikos gyvensenos tema, viename gražiausių Vilniaus kampelių, Valakampiuose įkurtame kūrybinių industrijų inkubatoriuje „Tech Arts“, pristatytas naujas sveikatos klubas ir naujausios sveikos gyvensenos ir ilgaamžiškumo tendencijos. Vakaras prasidėjo smagia kūno ir smegenų ląsteles išjudinančia sveikos gyvensenos trenerio Igno Bakėjaus mankšta.
„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas
„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas / Mikos Savičiūtės nuotr.

„WoW Sveikatos klubo“ pristatyme dalyvavo ilgaamžiškumo tema besidomintys svečiai, tarp kurių buvo ir menininkė Monika Dirsytė, prodiuserė TV laidų vedėja Rūta Lapė, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, buvusi manekenė Eglė Kislovski, komunikacijos ekspertė Daiva Lialytė, sveikos gyvensenos specialistė Grėtė Brokienė, menų fabriko „Loftas“ bendrakūrėja Živilė Diawara, Ignas Bakėjus, TV ir radijo laidų vedėja Rima Balanaškienė bei kiti, rašoma pranešime spaudai.

Sveikatos klubo atidaryme dalyvavę žinomi žmonės pasižadėjo lavinti naujus įgūdžius.

Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas
Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas
Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas
Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas

Po mokslininko dr. Tomo Vaičiūno paskaitos daugelis renginyje dalyvavusių moterų pripažino, kad pirmiausia grįžusios namo išmes lydytą sviestą (ghee) ir daugiau niekada nevalgys Benedikto kiaušinių – apskritai nuo šiol daugiau dėmesio skirs savo gyvenimo būdui ir naujiems įpročiams ugdyti.

Klubo kūrėjų – vizionierės, antreprenerės, moterų universiteto „WoW University“ įkūrėjos Ingos Jablonskės ir viešbučio „Pacai“ generalinės direktorės, instagramo „Family living dream“ paskyros kūrėjos Rūtos Pulkauninkaitės-Macikės – tikslas yra paskatinti visuomenę ne tik domėtis ilgaamžiškumo tema, domėtis naujausiomis, mokslininkų pagrįstomis teorijomis šia tema, bet ir padėti žmonėms ugdyti naują įgūdį.

Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas
Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas

„Mūsų komandos siekis, kad sveikas gyvenimo būdas, kuris susideda iš tokių veiksnių kaip subalansuota mityba, tinkamas sportas ir poilsis bei streso valdymas, tiek čia susirinkusiesiems, tiek ir visiems kitiems taptų kasdieniu įgūdžiu. Avansu arba, kitaip sakant, prevenciškai rūpintis savimi ir savo sveikata turi būti mūsų visų kasdienė rutina, įgūdis. Juk jei iš tiesų norime gyvenime pokyčių, turime nuolat būti tarp bendraminčių, turėti mentorių, mokytojų ar inspiratorių, kurie nuolat palaikytų ir primintų, kodėl tai svarbu“, – sakė sveikatos klubo bendrakūrėja, „WoW University“ įkūrėja Inga Jablonskė.

Sveikatos klubo bendrakūrėja, daugiau nei 15 metų sveika gyvensena besidominti Rūta Pulkauninkaitė Macikė, atkreipė dėmesį, kad šiandien didžiulė problema – informacijos perteklius. Todėl žmonėms sunku atsirinkti iš tiesų teisingas, mokslu, o ne nuojautomis pagrįstas teorijas. Kartu su Inga Jablonske kurdamos šį sveikatos klubą jos sutarė, kad šiame klube pranešimus skaitys tik ekspertai, profesionalai, medikai ir mokslininkai. „Sveikatos klubas neišspręs visų pasaulio ir žmonių problemų, bet jei mums pavyks įkvėpti ne tik pavienius žmones, bet ir įmonių vadovus daryti ką nors kitaip ir taip pagerinti ne tik savo, bet ir savo darbuotojų gyvenimo kokybę, – tai jau bus didžiulis laimėjimas“, – sakė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė, kuri prisidės ir prie sveikatos klubo turinio kūrimo.

Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas
Mikos Savičiūtės nuotr./„WoW Sveikatos klubo“ pristatymas

Mokslininkas T.Vaičiūnas atskleidė didžiausias klaidas, kurias žmonės daro, norėdami sulėtinti savo biologinį laikrodį. „Per didelis sočiųjų riebalų ir paprastojo cukraus suvartojimas, per mažas judėjimas ir netinkamos vidinio ir išorinio streso įveikos formos ir iš esmės kiekvieną dieną lėtina mūsų biologinį laikrodį. Turime suprasti, kad mūsų kasdieniai pasirinkimai turi didžiausią įtaką sveikatos būklei. Jeigu kasdien kūrensime laužą, pasitelkę degųjį skystį, o šalia pasidėsime papildą, kuris turėtų tą laužą gesinti, tai geriausio efekto tikrai neturėsime. Pirmiausia reikia primažinti kūrenamą laužą, o tik tuomet imtis to, kas jį gesina. Tai yra peržvelgti savo mitybą, judėjimą ir streso įveikos formas“, – sakė mokslininkas.

Sveikatos klubo tikslas – vienyti žmones, norinčius pagerinti savo produktyvumą, padidinti energijos lygį, stiprinti fizinę ir emocinę sveikatą. Klube geriausi savo sričių ekspertai dalysis naujausiomis žiniomis mitybos, judėjimo, streso mažinimo, relaksacijos ir ilgaamžiškumo temomis.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“