Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

„Wolves“ nesėkmės liudininke tapo ir „blondė su geliku“ K.Meseguer: atvyko su vyru ispanu Enrique

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko konfliktu paženklintos ir triuškinančiai pasibaigusios krepšinio rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir „Wolves“. Žiūrovų tribūnoje buvo galima pamatyti ir žinomų žmonių.
Žinomi žmonės Vilniaus „Ryto“ ir „Wolves“ rungtynėse
Žinomi žmonės Vilniaus „Ryto“ ir „Wolves“ rungtynėse / Patricija Adamovič / BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio lygioje tęsiasi pusfinalių kovos. Penktadienio vakarą įvykusios rungtynės prieš Vilniaus „Rytą“ baigėsi triuškinančiu „Wolves“ pralaimėjimu rezultatu 113:75.

Tokios baigties liudininkais tapo ir varžybas stebėję žinomi žmonės.

Tarp žiūrovų šįkart buvo verslininkas Danielius Bunkus su vaikais – sūnumi Kristupu ir dukra Nicole.

Patricija Adamovič / BNS nuotr./Vilniaus „Wolves Twinsbet“ – Vilniaus „Rytas“

Taip pat – neseniai išpopuliarėjusi nuomonės formuotoja Kristina Meseguer, dar žinoma kaip „blondė su geliku“. Jai kompaniją palaikė sutuoktinis ispanas Enrique.

Fotogalerija:

Kaip rašo portalas 15min, jau per pertrauką „Rytas“ pirmavo 17 taškų skirtumu. O trečiąjį kėlinį „Ryto“ žaidėjai pradėjo uraganiniu puolimu ir persvara po spurto 17:3 perkopė 30 taškų žymą – 78:47. Nugalėtojo klausimas buvo atsakytas, o likę pusantro kėlinio tebuvo formalumas.

Šis pralaimėjimas buvo skaudžiausias „Wolves“ istorijoje.

Rungtynės neapsiėjo be konfliktų – žaidėjai buvo susikibę pirmojo kėlinio pabaigoje, o Gytis Radzevičius nepagailėjo aštrių žodžių savo varžovams per pertrauką duotame interviu.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius