Koncerto akimirka |
Koncertą atlikėja pradėjo beveik pusvalandį vėluodama ir trumpai pasisveikinusi su publika prisėdo prie balto fortepijono, o nuo jo pakilo tik baigusi programą. Atlikėjai talkino penki muzikantai, A.Orlovos atliekamas dainas papildė gitaros, smuiko, akordeono, trimito ir kitų muzikos instrumentų garsai.
Renginio metu dainininkė, kaip ir visada, nebuvo itin kalbi. A.Orlova padėkojo publikai, kad ši susirinko į koncertą, ir pasidomėjo, kaip gyvena šiame kiemelyje jos kadaise matyti šikšnosparniai. Netrukus, tikriausiai atlikėjos muzikos išbudintas, vienas šikšnosparnis lyg tyčia ėmė sukti ratus žiūrovams virš galvų ir nenurimo iki pat koncerto pabaigos.
Kiekvienam muzikos kūriniui buvo sukurtas vaizdo etiudas, jų autoriai – kūrybinė komanda www.pvz.lt. Per porą mėnesių netikėčiausiose vietose trukusių filmavimų buvo sukurta keturiolika skirtingų vaizdo istorijų. Klipuose buvo galima matyti kadrus iš senelių namų, kalėjimo, reabilitacijos klinikos, baseino ir šokių kultūros namuose. Vaizdo etiudus kūrusių menininkų teigimu, žiūrint šiuos klipus iš eilės galima pamatyti tam tikrą Lietuvos socialinį skerspjūvį. Kai kuriuos iš jų buvo galima išvysti praėjusį savaitgal vykusio muzikinio festuvalio „Be2gether“ metu, kuriame koncertavo A.Orlova.
Koncerto akimirka |
Senamiesčio auros gaubiamas ir spalvų žaismo nuspalvintas koncertas pritraukė gausų būrį įvairaus amžiaus klausytojų, tarp kurių buvo galima išvysti ir gerai pažįstamų veidų: dizainerį Aleksandą Pogrebnojų, muzikologą Darių Užkuraitį, buvusį „Foje“ narį Arnoldą Lukošių, stilistę Eglę Mickevičienę, dainininką Justiną Lapatinską, muzikos prodiuserį Martyną Tylą.
A.Orlovos koncertą nuspręsta pradėti 22 val., nes būtent tada baigėsi paskelbtas 3 dienų gedulas mirus prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui.
Pasibaigus beveik pusantros valandos koncertui publika atlikėjai dėkojo plodama atsistojusi, o keli gerbėjai netrukus prie scenos nuskubėjo su didelėmis laukinių gėlių puokštėmis.
Viena iš koncerte skambėjusių dainų „Čudesa“ („Stebuklai“):