Tačiau gyvenimo būdo laidai duodamas itin retą interviu ir pasakodamas apie įspūdingos karjeros vingius, pakilimus bei klaidas, A.Tautkus negalėjo išvengti kalbos apie šį gyvenimo tarpsnį.
„Grupėje aš visuomet buvau tas, kuris viską organizuodavo. Galiausiai koncertų buvo tiek daug, kad nusprendžiau pats nebegroti, o užsiimti tik vadyba.
Po kelerių metų broliui Gintautui įvyko nelaimė – iškritęs iš šeštojo namo aukšto jis patyrė daugybę traumų, kurias ilgai gydėsi. Natūralu, kad kurį laiką jis negalėjo koncertuoti, o vėliau pasinėrė į religinę veiklą. Taigi, „Rondo“ veikla nurimo ir nutilo“, – skaudžios išdavystės priešistorę pasakojo A.Tautkus.
Tikriausiai viskas būtų taip ir pasibaigę, tačiau Alvido įkurtoje įmonėje dirbo vieno iš grupės muzikantų Aleksandro Ivanausko – Faros žmona. Ji ir paprašė, kad broliai leistų jos vyrui toliau koncertuoti grupės „Rondo“ vardu.
„Kodėl ne, – pagalvojau, – juk visiems reikia gyventi. Esame kolegos, muzikantai – grok į sveikatą. Tačiau to jam buvo maža. Vos tik atsirado galimybė, niekam nieko nesakęs Fara nubėgo ir patentavo „Rondo“ pavadinimą savo vardu“, – prisiminė A.Tautkus.
Koncertų organizatorius pasakojo apie tai sužinojęs visai atsitiktinai, kai jubiliejaus proga panoro išleisti geriausių „Rondo“ dainų albumą. Tuomet ir paaiškėjo, kad visos grupės teisės priklauso nieko bendra su jos įkūrimu neturinčiam žmogui.
„Nieko nenoriu kaltinti, tačiau kas gali paneigti, kad tai nėra vagystė? – laidoje „Gyvenimas“ jau šį vakarą retoriškai klaus A.Tautkus. – Mėginau patentų biuro sprendimą užprotestuoti tesime, bet paaiškėjo, kad jau praėjęs terminas, kai tai galima buvo padaryti. O kaip aš galėjau anksčiau kreiptis, jei nieko apie „Rondo“ pavadinimo pasisavinimą nežinojau?“
Išskirtinis Alvido Tautkaus interviu apie stulbinančią sėkmę, išdavystes, šeimą ir santykius su broliu – jau šį vakarą, 21:30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“.