Nepaisant ilgainiui nesutapusio požiūrio į muzikinę veiklą, dėl kurio buvo baigta grupės karjera, merginas ir toliau vienija bendro darbo metų bei įvairiausių gyvenimiškų situacijų užgrūdinta draugystė, užsimezgusi iškart po atrankos į muzikos kolektyvą. Moteriškas solidarumas lėmė, kad trys klaipėdietės nusprendė tapti naujos veiklos partnerėmis.
„Per laiką, kuris praėjo po „Mango“ atsisveikinimo su scena, supratome, kad mums lengviausia dirbti su sava komanda. Kaip ir anksčiau, viena kita pasitikime. Mintys apie bendrą veiklą jau kurį laiką sukosi galvoje, – sakė Rima, Lina ir Vika. – O už tai, kad atsirado patraukli, intensyvaus darbo reikalaujanti niša, kurioje jėgas vėl galėsime mėginti kaip vienas kumštis, reikia dėkoti aplinkybėms.“
Visą dešimtmetį gyvavusi ir arti dviejų dešimčių albumų įrašiusi grupė vadinama vienu iš sėkmingiausių popmuzikos prodiuserių brolių Gintaro ir Mindaugo Bendžių projektų. Dabar „Mango“ merginos projekto imasi savarankiškai.
Vadybos ryklių, apie kurių rūstumą užkulisiuose sklando legendų, ir jų į grupę suburtų dainininkių išsiskyrimo istorija buvo bene taikiausia ligšiolinėse lietuviško pramogų verslo kronikose. Merginos teigė norinčios ieškoti naujų gyvenimo kelių, kuriuose ne visos pageidauja matyti gerbėjų būrius ir sceną. Prodiuseriai savo ruožtu patikino, kad dirbti su „Mango“ komanda jiems buvo garbė.
Panašu, kad tai ne tik skambūs žodžiai. G. ir M.Bendžių prodiuserių kompanija „Cactus“ Rimai, Vikai ir Linai leido laisvai naudoti kiekvienam tautiečiui pažįstamą grupės „Mango“ vardą. Jis figūruos naujo projekto pavadinime.
Per metus trijulės narės spėjo pasisemti naujos patirties. Rima dirbo personalo atrankos bendrovėje, Lina paragavo namų šeimininkės rūpesčių, o Viktorija sukosi televizijoje ir pradėjo solinę muzikos karjerą. „Manau, mano entuziazmo pakaks ir dar vienai veiklos sričiai“, – teigė Vika, kuri nuo pat pradžių nepritarė sumanymui nutraukti grupės veiklą.