Nuo pat koncerto pradžios Monika Liu kalbėjosi ir juokavo su publika, į sceną pasikvietė šunį, su gerbėja viduryje pasirodymo apsikeitė skaromis, savo mylimajam būgnininkui M. Aleksai padovanojo raudonų rožių puokštę, o po koncerto minios dar kartą iškviesta į sceną – išbandė savo kaip būgnininkės ir klavišininkės jėgas, o pianistą G. Naką net privertė stoti prie mikrofono.
„Man išties svarbu išeiti iš savo komforto zonos ir švelniai priversti tai padaryti savo klausytojus. Net jei jie iš pradžių suglumsta, kur gi čia pateko – ar į koncertą, ar į stand up'ą. Tikiu, jog menininkas turėtų neįsprausti savęs į jokius žanro, jam keliamų vilčių ar reikalavimų rėmus. Jei man tą akimirką norisi kalbėtis su publika, nekreipiu dėmesio, jog pagal planą dabar turėčiau atlikti dainą “n„ iš sąrašo. Stovėdama scenoje nespraudžiu savęs į jokį vaidmenį ir tuo pat metu, išlaisvinu visus savo vidinius personažus“, – mintimis dalinosi Monika Liu.
Stebinti publiką Monikai Liu tikrai pavyko – vienu metu pasiūliusi visiems susirinkusiems iš lėto skanduoti žodį planetariumas, menininkė taip atkreipė klausytojų dėmesį į cukriniu diabetu sergančių vaikų problemas šalyje ir paskelbė pertrauką, kurios metu kvietė klausytojus aukoti Ievos Krivickaitės, gerai žinomos akcijomis „Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų“ ar „Tėtis vienai dienai“, inicijuotam projektui „Akcija“.
„Noriu labai padėkoti Monikai Liu, kuri viena pirmųjų palaikė iniciatyvą, skirtą sensorių finansavimui, kurių, deja, nefinansuoja valstybė, ir kurie sumažina vaiko patiriamų dūrių (maždaug 70 kartų per savaitę) kiekį iki 5 kartų. Tiek kiekviena auka, tiek dėmesys šiems vaikams yra labai svarbūs, tai padeda nesijausti vieniems su savo liga“, – dėkojo gerumo fondo „ne apie mane“ įkūrėja Ieva Krivickaitė, pati nuo trejų metų serganti I-ojo tipo cukriniu diabetu.
Po koncerto Monika Liu buvo apipilta gėlėmis ir išsiilgusių gerbėjų bei artimųjų dėmesiu, su kuriais dar ne kartą lipo į sceną pasidaryti asmenukių, už kurias daugelis simboliškai aukojo minėtai iniciatyvai.
„Akcijos“ iniciatoriai primena, kad I-ojo tipo cukrinis diabetas yra paveldima liga arba kasos darbo sutrikimas, dažniausiai pasireiškiantis jauname amžiuje. Sergančiojo būklę galima reguliuoti stebint cukraus kiekį kraujyje, todėl cukrų matuotis sergančiajam reikia ištisą parą kas keletą valandų. Aukoti galima ne tik koncertų Mokytojų namų kiemelyje įsikūrusioje „Vasaros Terasoje” metu, bet ir bankiniu pavedimu (VšĮ „Ne apie mane“, sąskaitos Nr. LT387300010146904805, paskirtis – sensoriams).