Atlikėjas atskleidžia, kad šiuo metu kuria pirmuosius savo singlus, nors laiko tam šiuo metu nėra daug – mat 24-erių vaikinas baigia šešerius metus trukusias medicinos mokslų studijas. Palaikymą reiškiantys žmonės pabrėžia, kad toks atlikėjo įvairiapusiškumas – įspūdinga ir pavyzdinga staigmena.
Dabar Laurynas pristato dainos „Paukščiai“ savą versiją, kuri sulaukė didelio susidomėjimo – 25 tūkst. peržiūrų, be to, beveik tūkstantis žmonių socialiniame tinkle „Facebook“ išreiškė palaikymą patiktukais, komentarais ir pasidalinimais.
Kartu su L.Maciulevičiumi šią kūrinio „Paukščiai“ versiją sukūrė pianistas Donatas Kelmelis – muzikos kūrėjas, dirbęs ir su atlikėja Ieva Zasimauskaite.
Išgirskite:
Atlikėjas Laurynas Maciulevičius yra sukūręs ne vieną gerai žinomo kūrinio versiją. 15min rašė apie ankstesnį atlikėjo projektą – įkvėptas J.Jaručio, perdainavo jo hitą ,,Rami‘‘, nufilmavo muzikinį vaizdo klipą, o aranžuotę styginių kvartetui sukūrė grupės ,,Baltos varnos'' narė Teresė Andrijauskaitė.
Dalis ,,Paukščių’’ vaizdo klipo nufilmuota iš paukščio skrydžio – žinoma, tokia perspektyva pasirinkta neatsitiktinai – rudens fone stebimos puikiai pažįstamos mūsų gimtojo krašto vietos: Pažaislio vienuolynas, Kauno marios.
Itin populiarios dainos ,,Paukščiai'' muziką pagal prancūzų poeto Pierre-Jean de Beranger tekstą dar besimokydamas konservatorijoje prieš kelis dešimtmečius sukūrė aktorius Kostas Smoriginas. Tuo metu kūrinį dažnai atlikdavo Vytauto Kernagio „Dainos teatras“ ir grupė „Aktorių Trio“. ,,Paukščius’’ įvairiose scenose ir muzikiniuose projektuose yra sudainavę daug atlikėjų.
Žmonių reakcijos, padėkos už atlikimą parodo, jog daina daugeliui lietuvių labai svarbi, jautri ir nepalieka abejingų.
,,Muzika ir tekstas sukelia daug jausmų, ypač nostalgiją, o kiekvienas klausytojas tai priima savaip. Daina lyg ir minimalistinė, bet sukelia daug virpėjimo. Manau, kad žodžiai ypač šiandien aktualūs visiems, nors rezonuoja skirtingai. Vieniems tai netenkinanti realybė, kitiems – paskatinimas galvoti apie šviesų rytojų. Man atrodo, kad mūsų tautiečiai, o gal net žmonės, kaip sutvėrimai, yra nostalgiški, sentimentalūs. Kalbėdamas apie muzikos pasaulį išskirčiau, jog tai būdinga ir jam, viskas sukasi ratu – atsikuria seniai išsiskyrusios grupės, perdainuojami seniai sukurti kūriniai, visi ieškome to, kas miela mūsų širdžiai. Sentimentai mums svarbu'', – pasakoja Laurynas.