Pristatydamas naują savo kūrinį Pushaz priminė keletą savo kūrybinio kelio faktų:
- Dar 1996 metais Zarasų miestelyje gimęs ir augęs pradėjau savo, kaip reperio, karjerą grupėje Zenitaz, su kuria, berods, 1998 metais buvome patekę į Nidos festivalį. Tuo metu tai buvo nemenkas pasiekimas Lietuviškos muzikos scenoje. Nuo 2001 metų kartu su grupe „G&G Sindikatas“ išleidome keturis albumus, taip pat įrašiau tris savo solinius albumus. Nufilmavome begalę vaizdo klipų ir surengėme gausybę gyvo garso koncertų tiek, Lietuvoje tiek kitose Europos šalyse.
Naujas kūrinys iš būsimo albumo „Skaičiai“ jūsų dėmesiui:
- Teko sukurti nemažai dainų Egiui (Sel). Prodiusavau Legato, Da manifest, Yga, Iron Vyto, Omertos ir kt. dainas. Turiu bendrus kūrinius su BIX, Skamp, Linu Adomaičiu, Ieva Narkute, Mantu Jankavičiumi, Vaidu Baumila, Daiva Starinskaite. Iš karto atsiprašau, jei kažko ir neatsimenu jau.
- Esu Lietuvos hiphopo apdovanojimų pradininkas, kuriuos organizavau dar 2006 ir 2007 metais. Tada mūsų kultūros atstovai turbūt pirmą kartą pajautė, kad jie yra gerbiami ir priklauso didžiajai šalies muzikos scenai. Manau, ne vienas tai pajuto, kai jiems apdovanojimus įteikinėjo tuo metu tokie žymūs sportininkai kaip: Žalgirio klubo krepšininkas Tanoka Beardas, galiūnas Žydrūnas Savickas, sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas, bušido čempionas Kęstutis Smirnovas, krepšininkė Kate Douglas ir kiti. Tai buvo metai, kai hiphopo kultūra plačiąja prasme išlindo iš rūsio.
- Tarp visų daugybės Bravo, Radiocentro ir kitų apdovanojimų, kuriuos skynėm su „G&G Sindikatu“, man įsimintiniausi tie, kuriuos gavau už savo solinę veiklą, kaip geriausio hiphopo atlikėjo: 2004 metais Radiocentro, 2012 metais M.A.M.A. ir 2003 metais „Tango Tv“ už vaizdo klipą.
- Per tuos du dešimtmečius niekada nepamiršau svarbiausios repo atlikėjo misijos – protesto. Protesto prieš socialines problemas, skurdą ir valdžios neteisybę, prieš visuomenės ydas ir jos trūkumus, taip pat prieš patį save, nes tobulas pasaulis ir idealūs žmonės neegzistuoja, o visa tai geriausiai atsiskleidžia stebint ir kalbant gatvės kalba. Jei nori rašyti eiles ir jas atlikti, pirmiausia reikia prisiminti, kaip, kur ir kodėl atsirado ši gatvės kultūra. Tada viskas susideda į savo vietas, tada tampa aiški tavo, kaip kūrėjo, rolė.
- Kiekvienais metais daugiau ar mažiau dalyvauju įvairiose akcijose ypač susijusiose su vaikais. Ir pasinaudodamas proga, visus neabejingus vaikų onkologinėms ligoms, norėčiau pakviesti prisidėti prie „1000 km širdies žygio“ projekto, kur bus renkamos lėšos pirkti specialią medicininę įrangą Kauno klinikoms.
Projekto atidarymo koncertas rugsėjo 10 d., 13 valandą Vilniuje prie Baltojo tilto. Ten Pushaz taip pat atliks kelis kūrinius.