Organizatoriai žadėjo, kad koncertas apstulbins naujausiomis technologijomis – vaizdo instaliacijomis, lazerių efektais, įspūdingu apšvietimu ir aukščiausios kokybės garso technika, – tačiau dalis atėjusiųjų pasigedo žadėto garso, o tolėliau nuo scenos jo visai trūko. Egidijus Dragūnas-Selas vis ragino publiką šėlti, kelti aukštyn rankas, tačiau į jo kvietimą atsiliepė daugiausia prie scenos susibūrę žmonės. Dauguma stebėjo koncertą lengvai siūbuodami.
Į renginį rinkosi daugiausia jaunimas, tačiau tolėliau galima buvo pastebėti ir tėvų, atvykusių į koncertą su mažais vaikais.
Visą SEL pasirodymą lydėjo daugybė šviesų, lazeriai ir aistringi šokėjų judesiai. Per žinomiausius kūrinius kai kurie gerbėjai dainavo su E.Dragūnu, užsilipę ant pečių plojo ar net išsirengė. Tiesa, masinio vakarėlio kaip ir nebuvo. Tai matydamas SEL lyderis nuolat kvietė Vilnių prabusti ir būti aktyvesniems, tačiau ne visi išgirdo jo raginimus.
Antrojoje koncerto pusėje norėdamas labiau išjudinti gerbėjus Selas į sceną kartu pasikvietė dainuoti merginą iš minios, ji nuoširdžiai stengėsi užvesti niekaip šokti vis nesiryžtančius vilniečius. Atrodo, kad minia prabudo koncertui besibaigiant. Legendinį „Saulės miestą“ visi traukė vienu balsu. Po šio kūrinio dauguma, pamanę, kad koncertas baigėsi, ar tiesiog pavargę, dideliais būriais patraukė namo.
Tačiau linksmybės nesibaigė, o Selas prašantiems padovanojo dar ne vieną dainą. Vėliau kas niūniuodami, kas svyruodami dėl išgerto alaus kiekio, patenkinti ir nepatenkinti ėjo namo. Tačiau, nors vakarėlyje šėlsmo trūko, pakeliui gerbėjai dalijosi įspūdžiais ir neslėpė gavę gerą muzikos dozę, o kai kurie prisipažino, kad į koncertą vyko sužavėti pirmojo SEL turo pasirodymo Palangoje.