„Įrašant albumą dalyvavo lietuvių grupės „Siela“ muzikantai ir įžymus rusų muzikantas Vladimiras Kornijenko, grojęs su Zemfira. Ir dėl talentingos skirtingų tautybių muzikantų komandos, ir dėl dainų trijomis kalbomis, juokaujame, kad „Unison“ – tikras LDK pilietis. Labai džiaugiuosi, kad šis bendradarbiavimas sulaukė dėmesio ir iš klausytojų už Lietuvos ribų“, – sako vokalistė Anna Mora.
Prodiuseriai žadėjo nesėkmę
Atlikėja neslepia, kad nuo sprendimo įrašinėti albumą, kuriame skamba net trys skirtingos kalbos, ją atkalbinėjo ne vienas prodiuseris.
„Bet aš buvau įsitikinusi, kad toks albumas ras savo klausytoją. Pirmiausia tarp tų, kurie, panašiai kaip aš, užaugo tarp kelių kultūrų ir savo gimtosiomis vadina ne vieną, o kelias kalbas. Matyt, mano vilnietiška tapatybė, kuri yra šio albumo šaltinis, išties rado atgarsį“, – sako A. Mora, vis daugiau dėmesio sulaukianti ne tik Rusijoje, bet ir Lenkijoje bei Latvijoje.
Skirtingais stiliais – apie skirtingus gyvenimo etapus
Albumas „Unison“ išsiskiria ne tik kalbų, bet ir žanrų įvairovė – čia skamba ir britpop, ir retro disko, ir dar daugelis kitų stilių ir jų mišinių. Vis dėlto bendra tema, jungianti visas „Unison“ dainas – meilės džiaugsmas ir liūdesys.
„Galima būtų pasakyti, kad tai mano emocinis dienoraštis, rašytas dešimt metų, per kuriuos keitėsi mano pasaulėjauta. Savojo „Aš“ identifikacija ir savo ribų pažinimas per santykių prizmę. Svarbiausia žinutė, kurią noriu perduoti albumo klausytojams – nepamirškite savistabos bei refleksijos ir džiaugsmingiausiais, ir liūdniausias savo gyvenimo momentais. Tai atneš daugiau prasmės viskam, ką išgyvenate ir gali atskleisti Jūsų talentus“, – sako Anna Mora.