Po „Kindness“ slapyvardžiu slepiasi itin spalvingą vaizduotę turintis ir pasaulį per muziką tiriantis veikėjas Adamas Bainbridge‘as. Tiesa, jis prašo savo solinį projektą įvardinti daugiskaita ir visada dėti į kabutes.
Savyje jie talpina ne vieną asmenybę ir neapibrėžia projekto lyties ar orientacijos. Jie nori, kad toks savęs apibrėžimas industrijoje taptų norma, o ne keistenybe. „Suvedus mano vardą „Google“, užtenka pamatyti, kad nugyvenau daug gyvenimų. Dabar jaučiu, kad gyvenu pati geriausią“, – neseniai viename interviu pasakojo „Kindness“ veidas.
„Kindness“ paskelbė pasirodymą Lietuvoje
Ilgaplaukis Adamas yra tikrai geras personažas. Varo tikrai kietai. Sunku patikėti, kad viename asmenyje telpa tiek daug talentų. Jis domisi muzika metų metais, yra leidyklos bosas, įrašų studijos gyventojas, garso inžinierius, diskotekų žmogus, radijo laidų vedėjas, prodiuseris ir net režisierius. Jis tiki ne atsitiktine sėkme, o sunkiu darbu ir užsispyrimu.
„Jei žinai, kad tavo daina gera, išsiųsk ją šešiems šimtams žmonių. Kažkas tikrai atsakys“, – užtikrintai kalba „Kindness“.
Adamas užaugo Didžiojoje Britanijoje, bet turi indiško kraujo. Kiek prisimena save, Bainbridge‘as leisdavo pinigus vinilinėms plokštelėms ir DJ įrangai. Tai tėčio įtaka, kuris jaunystėje pats linguodavo prie pulto. Beveik prieš dešimt metų pasaulį išvydo pirmieji „Kindness“ singlai „Swingin‘ Party“ ir „Gee Up“.
Tada Adamas kūrė remiksus, trynėsi šokių aikštelėse, neturėjo pinigų ir miegojo ant viešbučio grindų. Šiandien jis dirba kartu su Robyn, Sampha, Kelela ir „Blood Orange”. Jis ne tik kartu kuria muziką, skolina savo vokalą, bet dar ir režisuoja vaizdo klipus. Dar jis tikrai kietas prodiuseris. Bendras jo darbas su Beyoncé sese Solange Knowles pelnė jam „Grammy“ apdovanojimą. Net disco muzikos krikštatėvis Giorgio Moroder yra didelis jo talento gerbėjas.
Kindness – Gee Up
Dažnas jausmas, kurį sudeda į muziką – sielvartas. Mūsų gyvenimuose buvo per daug mirčių, sako jie, todėl reikia tai išjausti muzika. Pirmasis albumas „World, You Need a Change of Mind“ išleistas prieš septynerius metus ir džiaugsmingai sutiktas kritikų.
„Tai synthpop, disko, švelnaus funko, nežemiškų baladžių ir netikėtų koverių rinkinys. „Kindness“ muzika pripildo kambarį ir sukuria jaukumą, kurio visiems trūksta“, – tada rašė „Pitchfork“.
Albumą prodiusavo neseniai liūdnai pasaulį palikęs garsus prancūzų muzikos prodiuseris Phillipe‘as Zdaras. Taip, tas pats, dirbęs su „Franz Ferdinand“, „Phoenix“, „Hot Chip“ ir kitais geriausiais. Su juo Adamą siejo ypatingas ryšys ir draugystė. Pilnas instagramas bendrų jų nuotraukų.
Kindness – Cyan
Švelnus, stilingas, nežemiškas ir gilus popsas su gracingais r&b, funko ir elektronikos elementais. Taip būtų galima apibūdinti „Kindness“ muziką. Rugsėjo 6 dieną pasaulį išvys naujas jų albumas. Nors muzikos industrija tyliai perša dviejų metų pertrauką tarp albumų, Bainbridge‘as nesivadovauja taisyklėmis. Praėjo jau penkeri metai nuo paskutinio įrašo. Kokybė, kolaboracijos ir tęstinumas – štai ko jie siekia. Juokauja, kad tai muzikos fanų sukurta muzika jo fanams.
„Something Like A War“ – taip pavadintas naujasis rinkinys. Atrodo, kad tai bus sudėtinga, bet optimistiška odė žengiant į šviesą ir meilę sau po ypač tamsaus laikotarpio. Tai gilus kvėpavimas švariu oru.
Vieša paslaptis, kad „Kindness“ buvo dingę iš eterio keletą metų, nes Adamas pavargo nuo industrijos ir neteisybės. Albume – tokių muzikos šviesuolių kaip Sampha, Jazmine Sullivan, Seinabo Sey ir Robyn balsai. Su pastarąja švedų žvaigžde jie apskritai labai geri draugai.
Kindness – KEXP live‘as:
„Kindness“ viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „8 Days A Week”. Kas gi daugiau. Vasarą ši kompanija jums dovanojo Father John Misty, Connano Mockasino, „Royal Blood”, „Franz Ferdinand”, Kamasi Washingtono ir RY X pasirodymus.
Tai buvo bene ryškiausi šiltojo sezono koncertai visame mieste. Spalį laukia net du Naujosios Zelandijos muzikos perlo Kimbros pasirodymai Šv. Kotrynos bažnyčioje ir istorinis „Chromatics“ pasirodymas Baltijos šalyse.