Žvaigždė jau gan ilgai troško dirbti kartu su danų režisieriumi, kuris bandė susidoroti su jį užpuolusia depresija dar rašant scenarijų, o paskui ir filmuojant patį „Antikristą“.
New Yorko mieste esančiame Kolumbijos universitete psichoanalitinėse terapijose aktorius praleido nesuskaičiuojamas valandas vien tik tam, kad kuo geriau galėtų susitapatinti su savo vaidinamu herojumi. Kai tuo tarpu pats 53–ejų metų aktorius niekada savo gyvenime nėra ieškojęs tokių profesionalų pagalbos.
„Pats asmeniškai nesu niekada turėjęs psichoanalitinės terapijos skirtos asmeniškai man, nors tik Dievas žino, kiek žmonių man linkėjo tokioje apsilankyti. Niekada nesu sirgęs depresija ar turėjęs kitokį stipresnį emocinį išgyvenimą dėl kurio man būtų reikėję kreiptis į profesionalus– visas problemas išanalizuoju ir išsprendžiu pats“, – pasakojo aktorius.
Nors kartu aktorius prisipažįsta, kad praleistas laikas šiuose seansuose nenuėjo perniek. Jis teigia, kad seansų metu nagrinėtos problemos nebuvo jam svetimos, todėl jų sprendimų būdus galės pritaikyti pats sau, aišku, jeigu prireiks.
Tuo tarpu „Antikristas“, nors ir užsienio kritikų išpeiktas dėl savo žiaurių scenų, tačiau Vilniuje vykusiame Europos šalių kino forume „Scanorama” tapo vienu iš žiūrimiausių filmų šiais metais. Filme pasakojam istorija, kaip pora stengiasi išgyventi vienintelio sūnaus netekį. Filmo pagrindinė aktorė Charlotte Gainsbourg už šį vaidmenį šių metų Kanų kino festivalyje buvo apdovanota kaip geriausia aktorė.
Filmas „Antikristas“ kinuose nuo lapkričio 27 d.