Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Kraupus Marilyn Mansono menas

Rokeris Marilyn Mansonas, kaip žinoma, turi daugybę talentų. Versti baisėtis ir šokiruoti mėgstantis vyras yra rašytojas, dainininkas, aktorius, fotografas... O atidaręs parodą Vienoje nuo šiol yra ir menininkas.
Labiausiai išprotėjusiu rokeriu per roko muzikos istoriją vadinamo M.Mansono darbai laikomi tamsiais ir provokuojančiais.
Labiausiai išprotėjusiu rokeriu per roko muzikos istoriją vadinamo M.Mansono darbai laikomi tamsiais ir provokuojamais. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, į M.Mansono meną dalis pasaulio spaudos linkusi žvelgti skeptiškai. Vienos meno galerijoje šią savaitę buvo iškabinti naujausi atlikėjo darbai – akvarele tapyti paveikslai, pavadinti „Skausmo genealogijos“ (angl. „Genealogies Of Pain“). Ši paroda suvienijo M.Mansoną ir amerikiečių režisierių Davidą Lynchą, sukūrusį tokius filmus kaip „Mėlynas aksomas“ (angl. „Blue Velvet“) ar „Laukinė širdis“ (angl. „Wild At Heart“). Kaip rašo dailymail.co.uk, šis tandemas nestebina, mat abu vyrai žinomi dėl potraukio į tamsius ir trikdančius dalykus.

Anksčiau M.Mansonas su režisieriumi kartu dirbo 1997-aisiais, filmuodamasis D.Lyncho trileryje „Pamirštas greitkelis“ (angl. „Lost Highway“), kur atliko pornografijos žvaigždės vaidmenį. Žurnalistų teigimu, D.Lynchas yra užkietėjęs rokerio gerbėjas ir net yra parašęs jo biografijos „Ilgas sunkus kelias iš pragaro“ (angl. „The Long Hard Road Out Of Hell“) įžanginį žodį.

Vienoje eksponuojami M.Mansono darbai apima 15 metų laikotarpį nuo 1995 iki 2010-ųjų. Manoma, kad vienas paveikslas kainuos nuo 35 iki 88 tūkst. svarų sterlingų (apie 149–374 tūkst. Lt).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos