Narkomafijos pinigų plovimu kaltinamas Pele sūnus lieka laisvėje, kol bus išnagrinėta apeliacija

Legendinio Brazilijos futbolininko Pele sūnų, nuteistą kalėti 13 metų už narkomafijos pinigų plovimą, trečiadienį buvo nurodyta paleisti, kol bus išnagrinėta apeliacija.
Edinho ir Pele
Edinho ir Pele / AFP/„Scanpix“ nuotr.

46 metų Edsonas Cholbi do Nascimento, dar žinomas kaip Edinho, 2014-aisiais buvo nuteistas kalėti 33 metus, tačiau dėl ilgo apeliacijų proceso dar nebuvo pradėjęs atlikti savo bausmės.

Ketvirtadienį teismas paliko galioti apkaltinamąjį nuosprendį, bet sutrumpino bausmės laikotarpį. Buvęs vartininkas, anksčiau trumpai žaidęs buvusiame tėvo klube „Santos“, penktadienį pasidavė teisėsaugos pareigūnams.

Tačiau jo advokatams pateikus apeliaciją teisėjas leido Edinho likti laisvėje, kol dokumentas bus išnagrinėtas, naujienų agentūrai paaiškino Brazilijos Aukščiausiojo Teismo spaudos tarnyba.

Edinho pinigų plovimu buvo apkaltintas remiantis įrodymais, surinktais iš telefoninių pokalbių pasiklausymo, bet yra sakęs, kad toliau kovos su kaltinimais Jis kaltinimus atmeta ir tvirtina, kad vienintelis jo kontaktas su narkotikų kontrabandininkais buvo vienas narkomanas.

Edinho, vienas iš septynių triskart pasaulio čempiono Pele vaikų, pirmą kartą buvo sulaikytas 2005 metais, po policijos reido prieš vieną narkotikų kontrabandininkų gaują. Jis atsėdėjo šešis mėnesius kalėjime, bet paskui buvo paleistas lygtinai.

Jo tėvas Pele laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų. Su Brazilijos rinktine pasaulio čempionatus jis laimėjo 1958, 1962 ir 1970 metais.

„Scanpix“ nuotr./Pele ir su sūnumi Edinho
„Scanpix“ nuotr./Pele ir su sūnumi Edinho

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis