Antrąją festivalio „Granatos Live“ dieną pramogos Rumšiškėse prasidėjo nuo ryto – festivalininkai buvo kviečiami pasportuoti, pasijuokti stebint „Humoro klubo“ pasirodymą, dalyvauti pokerio turnyre.
Muzika skambėti čia pradėjo antrojoje dienos pusėje – į sceną lipo garsenybės iš Lietuvos, vėliau – iš užsienio.
Viena pirmųjų didžiojoje festivalio scenoje pasirodė lietuvė GJan. Jauna atlikėja, išgarsėjusi visų pirma internete, jau kelerius metus džiugina didžiųjų šalies festivalių svečius. „Granatos Live“ publiką mergina sužavėjo, rodos, nuo pirmų akordų.
Pačiai GJan pasirodymas festivalio „Granatos Live“ scenoje buvo puiki proga naujajai savo kūrybai pristatyti. Įvertinimo sulaukė vos prieš savaitę paviešinta jos daina „One more drink“ – panašu, kad GJan populiarėti lengva.
Nulipusi nuo scenos atlikėja toliau bendravo su gerbėjais - daijo autografus, fotografavosi drauge.
TAIP PAT SKAITYKITE: Festivalyje „Granatos Live“ – tuntas aktyvaus laisvalaikio pramogų
Ėmus temti festivalio organizatoriai pasirūpino romantika – ją garantavo jausmingas Jazzu ir Leono Somovo pasirodymas. Kaip įprasta, šis lietuvių duetas prie didžiosios scenos sutraukė minią – panašu, kad Leonas Somovas ir Jazzu vienareikšmiškai vieni populiariausių šalyje ir šį titulą savinsis dar ilgai.
Scenoje Jazzu ir Leonas Somovas atliko žinomiausius savo hitus, kurie, be abejo, apie meilę. Minia nuo pradžių iki galo dainavo kartu: ir „Sugalvoki norą“, ir „Ką tu su manim darai“, ir kitas.
Jazzu scenoje atrodė svajinga, judri, puikios nuotaikos. Ji nesyk pakartojo labai besidžiaugianti, kad turi galimybę dainuoti tokiai didelei žmonių miniai. "Net nematau, kur jūs baigiatės", - džiaugsmingai į publiką kreipėsi ji.
TAIP PAT SKAITYKITE: Rumšiškėse koncertavęs „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas vedė merginas iš proto
O tada atėjo metas į sceną lipti pagrindinėms vakaro žvaigždėms. Visų pirma – britams „Jungle“. Hipnotizuojanti, įtraukianti, tuo pat metu nukelianti klausytoją į laukinius paplūdimius ir miesto džiungles – taip apie savo muziką kalba britų grupės „Jungle“ nariai.
„Jungle“ išgarsėjo prieš kelis metus, kai „T“ ir „J“, kaip mėgsta prisistatyti grupės įkūrėjai, „YouTube“ patalpino savo singlų „Platoon“ ir „The Heat“ vaizdo klipus. „Platoon“, kurio pagrindinė herojė – šešiametė breikerė, ir netradiciniai „The Heat“ šokiai su riedučiais iškart pritraukė ne tik muzikos gerbėjų, bet ir žiniasklaidos dėmesį.
BBC rengiamuose „Sound of 2014“ apdovanojimuose kritikai ir muzikos industrijos atstovai „Jungle“ įvardijo kaip „vieną labiausiai intriguojančių ir šviežiausiai skambančių grupių“.
Nors Lietuvoje jie dar nėra itin populiarus, gerbėjų prie scenos netrūko. Britų muzikantai pasitikti itin šiltai – gausiomis ovacijomis, aplodismentais. Palaikyti nuo pradžių iki galo: visą valandą trukęs pasirodymas buvo puikiai įvertintas.
Po vienų britų scenoje pasirodė kiti: kone geidžiamiausia pamatyti vakaro grupė „Clean Bandit“. Ši kompanija tapo pagrindinėmis antrosios festivalio dienos žvaigždėmis – į didžiąją sceną lipo vidurnaktį, buvo paskutinė didžiąją sceną okupavusi grupė.
Apdovanojimuose „BRIT Awards“ nominuoti geriausios Didžiosios Britanijos grupės ir geriausio metų singlo kategorijose, „Gramy“ laimėtojai geriausio šokių muzikos įrašo kategorijoje, daugiausiai internete klausytos dainos ir vieno perkamiausių hitų autoriai – visa tai tik dalis „Clean Bandit“ ketverto pasiekimų.
Klasikinę ir elektroninę muziką apjungiantis skambesys jauną grupę žaibišku greičiu užkėlė į šokių muzikos olimpą. Vos išleista jų daina „Rather Be“ iš debiutinio albumo „New Eyes“ tapo vienu didžiausiu 2014-ųjų muzikos hitu. Ar įsivaizduojate, kas dėjosi, kai šią dainą muzikantai atliko „Granatos Live“ scenoje?
Vis dėlto pasirodymo nebūta sklandaus: grupės narė scenoje prabilo rusiškai, tūkstantinė minia to nesuprato ir grupė buvo audringai nušvilpta. Vis dėlto vėliau „Clean bandit“ su publika santykius išsiaiškino: rusiškai pašnekėjusi atlikėja paaiškino esanti iš Ukrainos ir buvo apdovanota palaikymo šūksniais.
Ir nors didžiojoje scenoje linksmybės baigėsi po „Clean Bandit“ šou, festivalininkai pagal skirtingos muzikos ritmus toliau trypė prie mažesnių – muzika čia skambėjo iki pat aušros.