Ką tik antro sūnaus susilaukęs Merūnas Vitulskis savo tėvo nepažinojo ir neketino ieškoti

Prieš keletą dienų antrojo sūnaus Herkaus susilaukęs Merūnas Vitulskis prisipažįsta iki šiol nežinantis, kas yra jo tėvas.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis / Asmeninio albumo nuotr.

„Niekada jo nemačiau ir niekada nenorėjau jo ieškoti. Tačiau žinau, kad buvau didelės meilės vaisius", – laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažino garsus operos solistas.

Šeimos pagausėjimo darsyk sulaukęs dainininkas paauglystę praleido moterų globoje. Nuo vėžio mirus mamai, jį užaugino teta ir močiutė.

„Mane auklėjo moterys ir išmokė atsakingo požiūrio į šeimą. Aš pats buvau įsitikinęs, kad iki 27-erių turiu pasipiršti”, – pasakoja dainininkas. Jis tikina, kad yra dėkingas jį priglaudusioms giminaitėms, nes kitu atveju, jis būtų augęs vaikų globos namuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Merūnui ir Erikai Vitulskiams gimė antras sūnus, tėvai jau išrinko vardą

Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis su sūnumi Ajumi
Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis su pirmagimiu Ajumi

LNK laidoje „Valanda su Rūta“ ketvirtadienio vakarą skambės dramatiškos istorijos apie tėvų paliktus vaikus ir žmones, kurie ryžosi globoti svetimus mažylius.

„Mus lupdavo lazdomis, šokdynėmis, o labiausiai bijodavom nakties ir būti palikti vieni per Kalėdas“, – apie savo gyvenimą vaikų globos namuose pasakoja aktorius Robertas Šarknickas. Jis neslepia, kad vaikų namuose kone kasdien patirdavo psichologinį ar fizinį smurtą.

Vyras 17 pirmųjų savo gyvenimo metų praleido mėtomas po įvairius vaikų namus. Robertą tėvai paliko vos gimusį. Iš pradžių jis augo kūdikių namuose Kaune,  vėliau – vaikų namuose Šiauliuose, o dar vėliau pateko į internatą. Jame Robertas sutiko visą savo šeimą, apie kurią net nenutuokė – dvi seseris ir du brolius. Tačiau bendravimas su giminaičiais nutrūko, o klausimas, kodėl jis buvo paliktas, taip ir liko neatsakytas.  

Dainininkas Stano gimė ir iki 9-erių gyveno Sočyje. Lietuvai atgavus nepriklausomybę tėvai jį, nemokantį lietuvių kalbos,  išsiuntė į Lietuvą ir apgyvendino internate.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Stano
Stano

„Pamenu, kad tuomet labai pykau ant tėvų, buvo daug baimės, nemokėjau lietuvių kalbos, neturėjau draugų", – prisimena Stano.

Atlikėjas pasakoja, kad slėpdavo duoną po pagalve, nes maistas buvo ribojamas, o valgyti norėdavosi. Paaugęs ir išmokęs groti gitara, jis eidavo į Vilniaus Pilies gatvę ir uždarbiaudavo muzikuodamas praeiviams.

Laidoje taip pat dalyvaus turbūt vienintelis vienišas devynių svetimų vaikų globėjas vyras – Aleksandras Ilgūnas. Jis jau dvidešimt metų savo sodyboje glaudžia tėvų paliktus vaikus. Tačiau dramatiškiausia istorija, su kuria Aleksandrui teko susidurti, – išties šokiruojanti. Kartą į jo namus buvo atvežti broliukas ir sesutė, kuriuos žmonės rado šieno kupetoj, kai lauke buvo 14 laipsnių šalčio. Mažylių motina paliko juos šaltyje be maisto ir pasakė, jog eina pasikarti, o iš tikrųjų išėjo girtuokliauti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų