5 priežastys, kodėl karantino metu turite išbandyti naująjį TFT

Dėl koronaviruso pandemijos ir karantino žmonės, matyt, slankioja iš vieno namų kampo į kitą. Neturintiems ką veikti puikia išeitimi gali tapti kompiuteriniai ar mobilieji žaidimai. Vienas tokių – „Teamfight Tactics“. Pateikiame penkias priežastis, kodėl karantino metu turėtumėte išbandyti šį žaidimą.
„Teamfight Tactics“
„Teamfight Tactics“ / „Twitter“ nuotr.

1. Jis nemokamas!

Nemokami dalykai patinka visiems, ar ne? Tada nudžiuginsime, jog už TFT įdiegimą mobiliajame nereikės suploti nė cento.

Nors pačiame žaidime kai kurie dalykai bus prieinami tik už tikrus pinigus, tai pačiam žaidimui ir jūsų stiliui neturi jokios įtakos. Daugumą kostiumizuotų dalykų atrakinti galima ir „Galaxies Pass“ pagalba, tačiau ši prieiga taip pat yra mokama. Nepaisant to, kaip minėta, tai prie sėkmės pačiame žaidime nė kiek neprisideda. TFT žaidime „mokėk, kad laimėtum“ konceptas neegzistuoja.

2. Galima žaisti telefone!

Kūrėjai „Riot Games“ pranešė, jog nuo trečiojo TFT sezono starto kovo 19-ąją žaidimas bus prieinamas ir daugeliui „Android“ bei „iOS“ sistemas turintiems įrenginiams. Tai reiškia, kad „Teamfight Tactics“ žaisti galės beveik visi, turintys mobiliuosius ir juose esantį internetą.

Geriausia dalis yra tai, jog mobili žaidimo versija turės ir tarppaltformines savybes, tad su ta pačia paskyra žaidimu mėgautis galėsite ir mobiliajame, ir kompiuteryje.

„Teamfight Tactics“
„Teamfight Tactics“

3. Puikus laikas pradėti!

„Teamfight Tactics: Galaxies“ pasirodė vos prieš dvi dienas. Tai reiškia, jog net ir patyrusiems žaidėjams teks iš naujo mokytis trečiosios TFT dalies ypatybių, nes kartu su juo pasirodė ir daug naujų mechanikų, veikėjų, klasių ir kitų žaidimo patobulinimų.

Tad tai yra puikus metas pradėti žaisti TFT, net jeigu žaidimą pradėsite nuo pačių jo pagrindų, nes jį iš naujo pažinti turės ir visi kiti.

4. Žaidimai vyks greitai ir nereikalaus visiško susikaupimo!

TFT savo prigimtimi yra labai paprastas žaidimas, kadangi jame nereikia kontroliuoti savo pajėgų, kurias paleidi į kovą. Visas žaidėjų darbas apsiriboja teisingu veikėjų, jų arsenalo ir pozicijos lentoje parinkimu. Mačai taip pat nėra ilgi ir niekad neperžengia 20 minučių ribos.

Tai TFT padaro idealiu žaidimu praskaidrinti karantinišką rutiną. Šis žaidimas labiau primena „Candy Crush“ nei „League of Legends“, tačiau jis, subjektyvia nuomone, už „Candy Crush“ taip pat yra žymiai įdomesnis.

Teamfight Tactics Set 3
Teamfight Tactics Set 3

5. Lengva išmokti, bet sunku tapti meistru!

Geriausi žaidimai yra tie, kurie nereikalauja daug pastangų žaisti savo malonumui, bet yra sunkūs, jeigu nori patekti tarp elito. TFT į šiuos rėmus įsispraudžia puikiai.

Suprasti TFT pagrindus nėra sunku. Tiesiog sumeti pajėgas ant lentos ir stebi, kaip jos kaunasi su kitomis. Vis dėlto, jeigu nori tapti tikrai geru „Teamfight Tactics“ žaidėju, į jį reikės investuoti laiko.

Geriausi TFT žaidėjai turi perprasti žaidimo išdėstymus, kurie iš jų turi didižiausius šansus nugalėti, kokie daiktai geriausiai tinka konkretiems veikėjams/čempionams ir t. t.

TFT yra labai gilus ir įdomus žaidimas, kuriame nuo pasirodymo užsiregistravo daugiau nei 80 mln. žaidėjų. „Teamfight Tactics“ žaidėjai labai greitai „užsikabina“ ir nori tapti kiek įmanoma geresniais. Reitingų piramidėje yra milijonai žaidėjų, prieš kuriuos gali tekti susikauti. „Riot Games“ žaidimą pritaikius ir mobiliesiems, į jį įsitrauks dar daugiau žaidėjų, tad dabar yra puikus laikas išmėginti savo jėgas ir praskaidrinti rutiną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai