Kol tuometinė Elono partnerė Grimes įrašinėjo savo vaidmenį žaidime kaip kiborgė popžvaigždė Lizzy Wizzy, milijardierius įsiveržė į studiją su senoviniu šaunamuoju ginklu, kad „primygtinai reikalautų“ būti įtrauktas į žaidimą.
„Studijos vaikinai pradėjo prakaituoti“, – cituojama Grimes. Muskas priduria: „Aš jiems sakiau, kad esu ginkluotas, bet nepavojingas“. Matyt, tuo metu kūrėjai nusileido, nors neaišku, ar Muskas iš tikrųjų gavo vaidmenį žaidime.
Knygoje teigiama, kad Musko entuziazmą lėmė panašumai, kuriuos jis matė tarp žaidime esančių kibernetinių implantų ir jo paties darbo su „Neuralink“ technologija. Be abejo, knygoje pateiktas žmogaus, kurį itin įkvėpė mokslinės fantastikos ateities vizijos, paveikslas. Yra teigiama, kad Muskas gavo įkvėpimą sukurti „Cybertruck“ iš „Cyberpunk 2077“ ir „Blade Runner“ vaizdinių.
Tiesa, reikėtų apskritai klausti, kodėl E. Muskas su savimi nešiojasi dviejų šimtų metų senumo ginklą? Gal tai buvo jo titnaginis pistoletas ar revolveris iš „Deus Ex: Human Revolution“, kurį jis laiko prie savo lovos?
Šioje biografijoje galima rasti ir kitų kurioziškų E. Musko gyvenimo įvykių aprašymų. Pavyzdžiui, kuomet jis nusprendė nusiųsti nuotraukas iš savo merginos cezario pjūvio operacijos jos šeimos nariams bei draugams be jos žinios, ar kada jis gavo lėtinę kaklo traumą, kai bandė susigrumti su sumo imtynininku per savo 42-ąjį gimtadienį.