NASA teigia, kad jų medicinos personalo komanda buvo „holoportuota“ į TKS iš Žemės. Tai buvo pasiekta naudojant „Microsoft Hololens Kinect“ kamerą ir programinę įrangą. Ši technologija siunčia ir kuria aukštos kokybės 3D žmonių modelius, todėl atrodo, kad jie yra kosminėje stotyje kartu su astronautais. Keista pamanyti, kad „Kinect“ technologija buvo iš pradžių pritaikyta žaidimams „XBOX“ konsolėje, o dabar ja siekiama gerinti holografijos techniką.
Tokia technologija yra naudinga bendraujant su žmonėmis dideliais atstumais, pavyzdžiui, kosmose, išlaikant tam tikrą bendruomeniško ryšio jausmą. Žmonėms, išvykusiems į ilgas misijas, ši technologija susitikimą su artimaisiais gali paversti labiau asmeniška patirtimi. Artimieji hologramų pagalba gali „pasisvečiuoti“ tavo aplinkoje.
Kol kas atrodo, kad šis įvykis tėra minimaliai geresnė 3D „Zoom“ skambučio versija. Kitas žingsnis yra integruoti šią technologiją su papildytąja realybe (angl. augmented reality), kuri atvertų įdomias galimybes. NASA kalba apie šios technologijos pritaikymą įvairioms sritims. Pavyzdžiui, medicininėms ir psichiatrinėms konsultacijoms, susitikimams su šeima bei techninio naudojimo atvejais.
Galbūt netolimoje ateityje šią holografinę techniką pavyktų suderinti su „haptics“ technologija, leidžiant sukurti prisilietimo patirtį. Tokio pobūdžio technologija turėtų gausybę pritaikymų – nuo medicinos iki karo sričių. Ne veltui JAV kariuomenė domisi ir yra investavusi į „HoloLens“ įranga. Panašu, kad tai yra pirmasis žingsnis „holografinės“ technologijos progreso link.