„Bioshock“ tikriausiai geriausiai galima apibūdinti kaip retro – futuristinių žaidimų seriją su stipria, įtraukiančia istorija.Visus „Bioshock“ sieja puiki istorija, kurioje nagrinėjamos pasirinkimo, moralės temos ir jos pateikiamos išradingai, nebanaliai. Pirmoji dalis pasirodė dar 2007 metais ir, kaip ir antroji dalis, pasakojo povandeninio „Rapture“ miesto istoriją fikcinėje 1960 – ujų realybėje. Naujausia dalis „Bioshock: Infinite“ žaidėjus nukėlė jau į 1912 metus ir danguje skraidantį Kolumbijos miestą. Gerai prisimenu, kad pabaigęs žaisti „Bioshock: Infinite“ sėdėjau ir galvojau, jog retas filmas yra mane taip sujaudinęs ir įtraukęs.
Pirmą kartą kalbos apie „Bioshock“ filmą pasirodė spaudoje dar prieš dešimtmetį, tačiau žaidimo kūrėjas Ken Levine nusprendė stabdyti projektą, kurio įgyvendimu tuo metu turėjo rūpintis prodiuseris ir režisierius Gore Verbinsky, labiausiai žinomas dėl „Karibų piratų“ serijos (režisavo pirmąsias tris dalis).
Pasirodo, jog sandėris tarp „Netflix“ ir „Take-Two“ kompanijos buvo derinamas ilgiau nei metus, o projektas kol kas dar neturi režisieriaus. Taip pat nėra aišku ir ar pats „Bioshock“ kūrėjas Ken Levine prisidės prie filmo kūrimo. Ir, galų gale, net nežinoma, kuri dalis pasirinkta ekranizacijai, taigi kol kas viskas labai nekonkretu.
Jei nuspręsite prieš pasirodant fimui pažaisti „Bioshock“ (pirmosios dvi dalys yra ir „remastered“) ir atgaivinti atmintį – rekomenduoju visa žaidimo dalis, kompiuterio ieškoti patariame Esporto namų partnerio „Topo centras“ tinklalapyje.