Be to, kad sistema sugeba sugaudyti didžiąją dalį sukčiautojų, „Riot Games“ užsiima ir rankiniais patikrinimais. Kūrėjai prisijungdami prie įvairių „Discord“ serverių ieško sukčiavimo įrangos gamintojų, kurie sugeba apeiti „Vanguard“. Dėl šios priežasties net naujausia išleista sukčiavimo įranga greitai būna užfiksuota, o žaidėjai – nubausti.
Sukčiai, pardavinėjantys įrangą, pradėjo imtis desperatiškų veiksmų. Pardavinėdami jie net prašo kiekvieno pirkėjo prisijungti į skambutį su kamera ir patvirtinti savo tapatybę. Ir net šios priemonės nepadeda apsisaugoti nuo „Riot Games“ komandos, kadangi sukčiai dažniausiai būna sugauti.
„Riot Games“ taip pat yra suplanavę keletą atnaujinimų savo antisukčiavimo sistemai. Žaidėjus, kurie iš anksto jungiasi su sukčiaujančiais žaidėjais, žadama užblokuoti 90 dienų. Taip pat yra galvojami būdai, kaip sutvakyti rank‘ą žaidėjams, nukentėjusiems nuo sukčių.
VALORANT „Vanguard“ sistema ir „Riot Games“ požiūris į sukčius rodo puikų pavyzdį kitoms pirmo asmens šaudyklėms, kaip reikia tvarkytis su sukčiais ir jų įrangos kūrėjais.